MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

23 kwie 2019, 22:52

Jeżeli są efekty a chcemy jeszcze wiecej to może jakiś suplement.... Ja biorę L carnitynę i fajnie to wszystko działa na moje zbędne kilogramy.

Natalia92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:26

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

30 kwie 2019, 10:30

Dieta, ćwiczenia i wspierający facet! Pozdrawiam kobitki ;)

Awatar użytkownika
modlusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2017, 11:42

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

06 maja 2019, 12:59

U mnie akurat dieta i ćwiczenie wystarczyły aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Ważne jest żeby przede wszystkim odchudzać się bezpiecznie i mądrze a na pewno osiągniesz swój cel. Jeśli chodzi o dietę, mnie bardzo pomocny okazał się catering z Wygodnejdiety, co dziennie dostarczają mi pod dom 5 smacznych i zdrowych posiłków. W końcu zaczęłam jeść regularnie i fit a to również bardzo pomogło.
Też zamawiam od nich jedzenie;) Gdy wszystko masz przygotowane i podane zdecydowanie łatwiej jest trzymać się diety i nie podjadać- przynajmniej w moim przypadku;)
A jaki catering dietetyczny polecacie w Krakowie? Czy korzystała któraś z Was z https://nutridieta.pl/dieta-z-dostawa-w-krakowie/?

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

23 maja 2019, 23:27

a gdzie dowożona jest ta wygodnadieta? jestem z Rzeszowa a za miesiąc przeprowadzam się do Krakowa, tam już jest?

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

13 cze 2019, 15:35

Z tego co kojarzę to Wygodnadieta jest i Rzeszowie i w Krakowie;) Ale najlepiej wejść na ich stronę i tam się wszystkiego dowiesz;)

Awatar użytkownika
magbr33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2019, 12:09

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

08 lip 2019, 16:18

Warto skorzystać z cateringów dietetycznych. Diety przygotowane przez dietetyka z dostawą do drzwi pozwolą zaoszczędzić czas i schudnąć. Ja korzystam https://www.dietific.pl/ i jestem zadowolona :)

ona88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 14:47

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 lip 2019, 16:09

Dieta i ćwiczenia są najważniejsze jak się chce dobrze wyglądać i przede wszystkim dobrze czuć. Z ćwiczeniami jakoś sobie radzę, ale zawsze miałam problem z podjadaniem. Od jakiegoś czasu zamawiam Wygodną Dietę i czuję ogromną różnicę muszę przyznać :)

karolapieniak123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2019, 15:10

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

21 lip 2019, 15:35

może bialeczko? zależy jakich efektow oczekujesz. ja chciałam po prostu schudnąć i wysmuklić swoje ciało bez jakiś super miesni i postawiłam na silownie i treningi i na pudelka od wygodnadieta.

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

18 sie 2019, 23:18

Z tego co kojarzę to Wygodnadieta jest i Rzeszowie i w Krakowie;) Ale najlepiej wejść na ich stronę i tam się wszystkiego dowiesz;)
super, dzięki :) patrzyłam właśnie na ich stronę i faktycznie - wygodnadieta jest w Krakowie :)
polecacie może jakąś od nich? w sumie chodzi mi o coś lekkostrawnego i może bez glutenu...

Joszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2020, 08:11

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 kwie 2020, 08:48

a moze spróbować raz w tygodniu robić sobie detoks sokowy? ja tak robie sokami sportfood i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektu bo widać ze działa a ja sie dobrze czuję przy tym!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość