Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 kwie 2010, 08:36

Helen, Ślicznie się prezentowałyście na tych chrzcinach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Masz rację, przydałoby się więcej takich okazji do zadbania o siebie i odwiedzenie fryzjera. Ja się wybieram do fryzjera za jakiś tydzień - aby na chrzciny Justynki jakoś wyglądać :-D

inia1985, bardzo się cieszę, ze pogoda dopisała i mogliście się wybrać na wycieczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iw_rybka , wszystkiego najlepszego dla Andrzejka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pruedence, daj znać jak tam po rozmowie z opiekunką :ico_sorki:

leona, chyba większość dzieci robi się poważna przed aparatem :ico_oczko: Najgorsze jest to że gdy chcę zrobić fotkę podczas zabawy - mała na widok aparatu przestaje się bawić i tylko się gapi :ico_noniewiem:
Świetne fotki, no i Marcelek pięknie ćwiczy :ico_brawa_01:

U nas wczoraj dzień pod znakiem koszmaru. Justynka w dzień spała tylko na spacerku - czyli ok 1,5 godziny. Cały pozostały czas płakała i marudziła. Jeść nie chciała, wpadała w histerię jak próbowałam jej dać butlę :ico_szoking: Padła dopiero ok 23.

Dzięki dziewczynki za ciepłe słowa. Justysia rzeczywiście jest długa i szczupła. :-D Usilnie próbuje się podnieść, a już jak coś chwyci w rączki (np mój rękaw) to się tak dzielnie podciąga :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 kwie 2010, 09:04

Shiva, ja z kętrzyna, to najblizsze wieksze miasto od mojej miejscowosci :-D

Helen Kiara coraz bardziej do ciebie podobna :ico_brawa_01:

iw_rybka :ico_tort: dla synka
zabawy - mała na widok aparatu przestaje się bawić i tylko się gapi :ico_noniewiem:
moja tak samo
wpadała w histerię jak próbowałam jej dać butlę
moja wszystko je ze smakiem aby nie mleko, teraz widze ze ona nie lubi mleka a nie niejadkiem jest bo jnak zrobilam zupke z kurczakiem to wcinala az uszy jej sie trzesly, dzisiaj ide moze swierzy koperek kupie to dzisiaj z koperkirm jej cos zrobie :ico_oczko:

juz sie obudzila :ico_zly: a najgorsze ze dzisiaj o 5 zrobila pobudke a ze jasno to nie chciala spac

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 kwie 2010, 10:53

hejka
Najgorsze jest to że gdy chcę zrobić fotkę podczas zabawy - mała na widok aparatu przestaje się bawić i tylko się gapi :ico_noniewiem:
hehe tak samo u nas, a tymbardziej jak chce nagrac jakis filmik to wtedy zamiera w bezruchu i wpatruje sie w kamere, kiedys chcialam nagrac jak rozmawia... nie ma szans :ico_haha_01:

Shiva, oby Justynka dzisiaj juz nie marudzila :ico_sorki: :ico_sorki:

my mielismy w nocy jedna pobudke, po 3ej, pozniej synus obudzil sie przed 7, a ze tata byl juz na nogach to pogadal z malym a ja jeszcze z 30minut pospalam :ico_sorki: :ico_oczko:

anetka607, fajnie ze corcia tak zajada :ico_brawa_01:

my bylismy w sobote na zakupach i kupilismy Marcelkowi lyzeczke :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:
czekamy do wizyty u pielegniarki w maju, i moze cos bedziemy juz wprowadzac do jedzonka :ico_oczko:


u nas dzisiaj po pochmurnym weekendzie, slonko :ico_brawa_01:
trzeba wykorzystac bo nst dni ma padac podobno :ico_noniewiem:

ugotuje zupe, i pewnie smigniemy na spacerek :ico_oczko:

ostatnio o kupach rozmawialysmy, Marcel chyba od 5 dni kupy nie robil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 kwie 2010, 12:21

anetka607, mój brat z żoną i córeczką mieszkają w Kętrzynie, nawet na weekend majowy wybieramy się do nich :-D
Super, że Klara tak ślicznie je nowości. Cóż, niektóre dzieci rzeczywiście mleczka nie lubią, dobrze że inne potrawy jej smakują, oby ładnie teraz przybierała na wadze :ico_sorki: :ico_sorki:

leona, u nas niestety trochę się chmurzy, ale kto wie, może się jeszcze przejaśni :ico_sorki:
Dobry mąż, że pozwolił jeszcze trochę pospać ;-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 kwie 2010, 13:45

Dzień dobry :-D

Kolejny piękny dzień :-D Niunia śpi jeszcze w wózku po spacerze przed domem, więc mam chwilkę :-) Dziś moja pociech kończy 4 miesiące :-D Stawiam więc w jej imieniu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

iw_rybka, zapytam lekarki o ten krem, sama wolę nie eksperymentować. Może pomógłby tak ja Twojej Zuzi. Wszystkiego najlepszego dla Andrzejka, duży chłopak już z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Helen, faktycznie każda z nas ma jakieś powody do narzekań, mniejsze bądź większe, ale dobrze, że czasem są właśnie takie okazje i można poczuć się lepiej :-) A na wycieczce byliśmy w Karłowie, a dokładnie to wchodziliśmy na Strzeliniec. To już drugi raz Wika pokonała tą trasę. Wcześniej w brzuszku mamy (w piątym miesiącu ciąży) i teraz już jako 4-miesięczny bobasek w nosidełku u tatusia :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 kwie 2010, 13:52

my po godzinnym spacerku, niby slonecznie ale zimno :ico_noniewiem:

Shiva, ty z Olsztyna jestes tak?? moja siostra od pazdziernika tam studiuje :ico_oczko:

inia1985, dla corci na 4 miesiace :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 kwie 2010, 14:17

Aleście znów popisały, jedne dzień mnie nie było :ico_szoking:

Inia- dla córci za cztery miesiace :ico_brawa_01: , jak smaruje tym emolium to jest bardzo ładna buźka, za to wczoraj mi go znów na brzuszku i klatce wysypało :ico_olaboga: badź tu mądry z czego to jak nic się nie zmieniło, ani jedzenie ani kosmetyki....

helen- bardzo ładnie wyglądałaś na tych chrzcinach :-D :ico_brawa_01:

leona- fajne fotki ze spacerku :ico_brawa_01:

anetka- rany ile ty nowych rzeczy dajesz już do jedzenia, fajnie że córcia tak ładnie zjada, ja się boję cokolwiek dać bo jak dałam trochę brzoskwinek hippa to potem go zsypało :ico_placzek:

A my wczoraj byliśmy na spacerku pod wawelem, Tosia sobie poogolądała armaty z których potem były salwy i żołnierzy bo ich sporo było w około.

Dzisiaj byłąm z dziciakami na spacerku nowym wózkiem tym tandemem, super sprawa, bo jak Tosia maszeruje to się prowadzi jak zwykła spacerówka, a jak ją nogi rozbolały albo jak jej się odwidziało chodzenie to tylko ja wsadzam i jadę sobie dalej a nie muszę ją na siłe ciągnać za ręke :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 kwie 2010, 15:04

niby slonecznie ale zimno
u nas podobnie. Myslalam, ze uda mi sie w parku ksiazke poczytac, ale gdzie tam, Kiara krzyczala caly czas, a jak juz zrezygnowana ruszylam w droge powrotna, to zasnela, ehhh...
Dziś moja pociech kończy 4 miesiące
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla duzej dziewczynki :-)
wchodziliśmy na Strzeliniec.
to ladna okolica na wycieczke :-)
Dzisiaj byłąm z dziciakami na spacerku nowym wózkiem tym tandemem, super sprawa
czyli zakup sie oplacil :-) musisz koniecznie zrbic dzieciaczkom zdjecie we wspolnym wozku i nam pokazac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 kwie 2010, 16:48

Wcześniej nie doczytałam, bo Wika się obudziła :ico_oczko:

leona, pięknie wyglądacie :-D Świetne jest to zdjęcie na brzuszku :ico_brawa_01: U nas też ciągle wieje, bo teren górzysty :ico_noniewiem:

Shiva, moja za to miała jakąś dziwną noc. Musiałam kilka razy wstać i dać jej smokalka, bo się denerwowała zamiast spać :ico_noniewiem:

Pruedence, koniecznie dodaj focie dzieciaków w wózku :-)

Moja identycznie jak Wasze pociechy zachowuje się przed obiektywem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 kwie 2010, 18:04

Adaś już usnął, wygląda na to że na noc :ico_szoking: ciekawe o której będzie jutro pobudka.

Upiekłam ciasteczka owsiane z czekoladą na mące żytniej, mniam:) siedząc w domu z dziećmi nigdy nie schudnę, bo z nudów ciągle mam ochotę robić jakieś pyszności.

Inia- ile na raz wypija twoja Wika? Bo Adaś pije po 100-130 ale co niecałe 3h nie chce pić więcej na raz, nawet jak mu zrobię dłuższą przerwę tylko na noc wypija 160ml na raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość