Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 kwie 2011, 20:18

Hej Alinko dobrze ze u was wporzadku i ze dzieci zdrowe :ico_brawa_01: Tak,tak czekamy na fotki!!!!!!!!!!

Aga_86 wiesz nasza Nadia tez sie slini i ja tez sie zastanawiam jaki jest tego powod :ico_noniewiem: Mowisz zabk :ico_noniewiem: i to chyba za szybko :ico_noniewiem:
Moze inne dziewczyny nam cos podpowiedza :ico_noniewiem:

Buzok a to kiedy chrzcinki???? My mamy termin na 28 maja musimy sie podstosowac do tesciowej bo jakby wygladaly chrzciny bez babci :ico_nienie:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 kwie 2011, 21:44

Buzok a to kiedy chrzcinki????
w Wielkanoc :-) , oj mogłoby już być po, bo zamieszania tylko dużo :ico_olaboga: , w sobote skończyliśmy remont, a w niedzielę byliśmy u mojej ciotki, która będzie nam gotować, no i na zakupkach po spożywkę. A jeśli chodzi o moją teściową to mimo mieszka naprzeciwko to zastanawiam się, czy łaskawie nas odwiedzi w tak ważny dzień dla jej wnuka :ico_noniewiem: :ico_placzek: .
Nadia tez sie slini
hmm :ico_noniewiem: zdarza się, że dzieci mające 3 miesiące już ząbkują, ale np moja Oliwcia śliniła się od początku bardzo a pierwszego ząbka miala jak miała 8 miesięcy, i powiem Wam dziewczyny, że nie ma się do czego śpieszyć, bo podobno im później wyjdą ząbki tym dłużej będą zdrowe :ico_noniewiem: .
Moja Oliwia ma 6 lat, czyli najwyższy czas na to aby mleczaki zaczęły wypadać, a tu nic :ico_olaboga: , ząbki zdrowe. No i mamy problem bo za dolnymi jedynkami zaczęły jej wychodzić stałe zęby a mleczaki ani drgną :ico_olaboga: , no i w czwartek idziemy do dentysty je wyrwać, aż się normalnie boję :ico_szoking: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-04-11, 21:46 ]
zapomniałam się przywitać z Alineczką. Fajnie, że jesteś :ico_sorki: , zaglądaj częściej, wiem, że ciężko Ci bez autka :ico_pocieszyciel: ale mam nadzieje, że niebawem wszystko się u Ciebie jakoś uloży :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 kwie 2011, 09:33

Cześć dziewczyny, ja znowu kilka dni netu nie miałam :ico_zly: musimy jeszcze z Ery spróbować, bo ten Orange jest do d... więcej go nie ma niż jest. Jak ja mam chwilę czasu żeby posiedzieć, to wtedy neta nie ma

Dziewczyny super macie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do ślinienia się i ząbków, to mój Bartek prawie wcale się nie ślinił, a pierwszy ząbek wyszedł mu jakoś przed ukończeniem 4 miesięcy

Krzyś też ślini się tylko troszkę, ale coś czuję, że będzie powtórka z rozrywki, bo ostatnio prawie rączek z buzi nie wyjmuje.

A to kiedy wyjdą dziecku ząbki nie ma znaczenia czy będą się psuły czy też nie. Mój Młody jak na razie odpukać ma idealne :ico_sorki:

Jutro idziemy na szczepienie. Zobaczymy ile klocek waży.

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 kwie 2011, 11:22

Czesc :*
Tomuń okropnie się ślini, ale jak siedzi w foteliku, to ma całe ubranie mokre, a jak leży w wózeczku czy łóżeczku to nie, suche ciuszki hehe.
Może to natura taka?
Wanesska nigdy się nie śliniła, a ząbki miała w 3,5 miesiąca. Co do trwałości zębów, to ja obalam tą teorię, bo mi wyszły w 11 miesięcy, a całe życie praktycznie nie wychodzę od dentysty.. wstyd się przyznać, ale chyba z 8 zębów mam już usuniętych :(
Także to bzdury.

Ach zapomniałąm, dla Adrianka :ico_tort: czas ucieka niemiłosiernie.

U nas już chyba koniec z cycowaniem.. Nie wiem, mały odrzuca pierś to raz, a dwa to jak już ściągam, to niewiele tego jest. Ogólnie 3-4 razy dziennie ściągam i z dwóch piersi jakieś 110 ml uzbiera się, stanowczo za mało, bo Tomuń zjada ok 200 ml na raz, a je z 6-7 razy dziennie. No ale szczerze, to się nie załamuję. Co zrobisz. Zresztą z Wanesską też miałąm problem z karmieniem. Dokarmiana była od 2 tygodnia życia, bo wyła głodna.. Karmiłam ją 4 miesiące. Tzn pod koniec to już tylko raz dziennie.
Na szczęście narazie mały nocy cyca ssie i nie odrzuca, mało świadomy jest hehe. Poza tym w nocy mniej potrzebuje więc się zadowala tymi kroplami :)

Piszecieo chrzcinach.. Krzysiek jest przeciwny :( Mówi, że jak dorośnie sam sobie zdecyduje.. Nie wiem, będę rozmawiać jeszcze. Chciała bym żeby "chodził pod Bogiem" No ale z drugiej strony nie dziwię się Krzyśkowi, że sprzeciwia się, patrząc na to co się dzieje w Polsce w kościele....

No ale chociaż ślub kościelny będziemy mieli :ico_brawa_01:
Uff szykować się trzeba na maksa, a u mnie jak zwykle wszystko w proszku, tak jak w przygotowaniami do porodu hahaha
Pojedziemy na Wielkanoc to się dowiemy daty. Wstępnie 18 lub 25 czerwca
:-)
Ależ jestem szczęsliwa!!! :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 kwie 2011, 14:45

A to kiedy wyjdą dziecku ząbki nie ma znaczenia czy będą się psuły czy też nie.
Co do trwałości zębów, to ja obalam tą teorię
ja pisałam, że tylko tak słyszałam, że są trwalsze, ale nie zawsze to co się słyszy to prawda :ico_haha_01:
musimy jeszcze z Ery spróbować
ja mam z ery bluconeta i fakt nie ma rewelacji ale z braku laku to i to dobre :ico_noniewiem:
Ach zapomniałąm, dla Adrianka czas ucieka niemiłosiernie.
dzięki :-)
Karmiłam ją 4 miesiące
ja Oliwkę też karmiłam tyle, bo miałam mało mleczka, ale teraz to widze, że trochę pokarmię :ico_brawa_01: , choć dwa razy na dobe dostaje butlę, ale nie chce woli cyca :ico_haha_01: .
Tomuń zjada ok 200 m
:ico_szoking: wow to mały żarłoczek :ico_brawa_01: , mój Adrian jak już dostanie butle to więcej niż 90/100 nie zje :ico_noniewiem:
Krzysiek jest przeciwny Mówi, że jak dorośnie sam sobie zdecyduje..
każdy ma indywidualne podejście :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 kwie 2011, 16:23

Hej matko jaki tu tlok :ico_szoking: hehe oby tak dalej :ico_brawa_01:

Alinka co do chrztu musicie dobrze to przemyslec :ico_noniewiem: Ale fajowo ze slub koscielny bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No widze ze wiekszosc dzieci sie slini wiec to nie zabki :ico_sorki: na szczescie hehe

gaga a szczepienie na co? czekamy na wiesci o wadze synka :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-12, 16:44 ]
Wrzuce jeszcze nasza pchelke a co tam :ico_haha_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2011-04-12, 16:47 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2011-04-12, 16:50 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 kwie 2011, 17:31

Aniula śliczna ta Twoja pchełka, jeju jaka to przyjemność chwalić się takim maleńkim cudem :ico_brawa_01: , ja też dziś wrzucam nową fotkę do podpisu mojego sloneczka :ico_brawa_01: .
Gaga no to czekamy na wagę małego ja też się pochwale w czwartek, bo idziemy na szczepienie

[ Dodano: 2011-04-12, 21:54 ]
A tu jeszcze kilka fotek, które pstrykała dziś moja cora.
[img][img]http://images50.fotosik.pl/801/b3c8f0916ca3e28dmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2011-04-12, 22:41 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/800/e3128008cbe6fbaemed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2011-04-12, 22:46 ]
[img][img]http://images37.fotosik.pl/754/c929024dd907be0dmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2011-04-12, 22:54 ]
[img][img]http://images39.fotosik.pl/794/6cd9b1fe82e88b5dmed.jpg[/img][/img]

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 kwie 2011, 10:11

Sliczniutki Adrianek :ico_brawa_01: a jak pieknie sobie siedzi hehe :ico_brawa_01:

Widze ze Oliwia ma talet do robienia zdjec :ico_brawa_01:

A ja sie wkurzylam na tesciowa przekladalismy chrzciny tak zeby jej pasowalo noi okazuje sie ze nie przyleci :ico_zly: :ico_zly: niby jakis zabieg ja czeka i nie :ico_zly: zdarzy sie zregenerowac :ico_zly: normalnie mam nerwa tak zawracala glowe a tu co masakra :ico_zly:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 kwie 2011, 14:07

Widze ze Oliwia ma talet do robienia zdjec
a jak je lubi robić :ico_brawa_01: jak tylko dorwie aparat to czuję się jakbym jakąś sesje miała :ico_haha_01: , az czasem mnie to złości jusz :ico_haha_01:
A ja sie wkurzylam na tesciowa
tak to jest jak się chce być dla kogoś dobrym i iśc mu na rękę, no niestety, powinniście robić wtedy,kiedy Wam pasuje, a reszta powinna się dopasować :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-13, 14:09 ]
Kurka my jutro na szczepienie, a mały ma katar :ico_zly: , pójdziemy niech go pediatra zbada, to zadecyduje, czy go szczepimy :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 kwie 2011, 14:43

Buzok masz troche racji co do tych chrzcin no nic uczymy sie na bledach :ico_oczko:

To super ze Oliwcia ma taki poped do fotek :ico_brawa_01:

Jakos sie pusto zrobilo ciekawe co u Agnieszki 26?? I reszty dziewczyn???? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości