Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 lip 2010, 11:18

w niedziele chyba zaliczymy ikea i byc moze Tczew , bo moja matka chrzestna juz uszyla mi posciel dla Szymka
Ooo bedziesz w Tczewie-jak fajnie :ico_brawa_01: Moja mama tez mi szyje na maszynie jedna posciel dla Jasia :-) Juz dwie mam kupione posciele, a 3 mama zoferowala pomoc. W sumie to dobrze bo drogie sa posciele dla dzieci, kosztuja w granicach 50-60 zl :ico_szoking:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lip 2010, 12:50

Faktem jest, że po naturalnym porodzie człowiek szybko dochodzi do siebie.
ja po CC bardzo szybko doszłam do siebie jak w czwartek urodziłam, w sobotę byłam już w domku, a na drugi dzień po CC już chodziłam, fakt troszkę przygięta :-D ale chodziłam i miałam się swietnie jak po operacji...
mnie przeraża to czekanie...na rozwarcie, skurcze, jakbym miała tak czekać znowu,
zostawić synka...tyle się z nim nie widzieć, to tragedia. To mnie najbardziej przeraża :ico_noniewiem:
w cieniu juz 30 stopni :ico_szoking:
ło matko świeta...w Warszawie jakoś na dniach podobno w cieniu było 36 :ico_szoking:
ja sobie tego nie wyobrażam.
U nas dzisiaj 22 stopnie :ico_brawa_01:
Przypomnialo mi sie, ze moja bratowa pierwsze miala cc a po 2 latach urodzila naturalnie i tez byla przekonana ze cc bedzie miec a tu niespodzianka :-)
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 lip 2010, 13:24

a ja dzisiaj nie gotuję! mam galaretki mięsne w lodówce, mąż skądś przywiózł wczoraj i to niech jedzą, a ziemniaków nie chce mi się obierać, kręci mi się w głowie, posprzątałam trochę i nie mam na nic siły...

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 14:36

ja mam mlode ziemniaczki wiec ugotuje w calosci, mam tez udka z kurczaka i mizerie wiec czekam tylko na meza
bylismy u sasiadki na kawie , fajnie sie siedzialo w 22 stopniach w takich dniach zazdroszcze jej klimy
Magda a czujesz sie na silach rodzic SN?bo jezeli psychicznie czujesz ze dasz rade tp probuj, jezeli nie to po co sie meczyc

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 lip 2010, 14:42

Ja zaraz ide myj myj bo potem jedziemy na bilans ucznia klasy 3.Ja po zwykłym porodzie dobrze sie czułam,od razu małego karmiłam na siedząco bo inaczej nie umiałam :-D

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 lip 2010, 14:45

A ja dzis mialam pomidorowke :-D Mojemu mężowi bardzo smakowala :ico_brawa_01:
fajnie sie siedzialo w 22 stopniach w takich dniach zazdroszcze jej klimy
tez bym sobie posiedziala przy klimatyzacji, bo od tego wiatraka glowa juz mnie boli :ico_sorki: Mamy pieniazki odlozone na pozniej i z mezem zastanawiamy sie czy nie kupic klimy??? Moj brat kupil taka za 350 zl. Na nasze pokoiki starczylo ale wiadomo szkoda mi kasy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-22, 14:49 ]
Aaa u mnie termometr w sloncu pokazuje 50 stopni :ico_szoking: zaraz termometr mi wysadzi :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 16:09

Madzens ona ma taka z prawdziwego zdarzenia, ale taka o jakiej ty myslisz tez jest super, zreszta nie wazne jak byle chlodniej
ja mialam jechac nad jezioro ale sie poddalam , nie daje rady w taki ukrop wyjsc na powietrze , teraz sie chlodze zimnym arbuzem i woda z cytrynka

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 lip 2010, 16:28

Moj maz cale miasto objechal, nigdzie nie ma tych klimatyzatorow stojacy nawet na magazynie :ico_olaboga: Chyba, ze przez allegro ale to za dlugo i chyba sobie podarujemy :ico_noniewiem:
Za to sobie pijemy kawke mrozona :-D Mniam pycha :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 16:54

oj wypilabym sobie kawke mrozona, ja za tydzien robie zakupy do konca , pakuje sie i czekam na porod :-D

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

22 lip 2010, 17:30

czesc laski
widze ze skwar doskwiera wam rowno, ach tak jak mi :ico_olaboga:
ja leze dzis caly dzien i juz mam dosc nie cierpie takiego nic nie robienia, a moj maz zdziwiony ze ciagle mu kaze cos robic, no niestety co on sobie mysal ze siedzenie w domu to taka dobra zabawa, on wracal z pracy i wszystko bylo zrobione,

ja jade jutro na zakupy kupie co trzeba i pakuje torbe do konca, slowa lekarza wczoraj "moze pani urodzic w ciagu 2 tygodni " troche mnie wystraszylo, ale i ucieszylo.
przytylam 2 kilo w miesiacu razem 14 wiec jest oki, chcialam 12 ale niech bedzie.

[ Dodano: 2010-07-22, 17:34 ]
Tweety123, uwazaj na siebie,
ja zawsze jak wracam od lekarza to mnie caly brzuch boli, chociaz bada mnie bardzo delkatnie to to wchodzenie i schodzenie z tego fotela i potem usg wykancza mnie.

acha wczoraj sie pomylilam , lekarz kazal mi zrobic badanie na paciorkowca, czyli posiew z pochwy, a nie na gronkowaca, no i jeszcze mocz i morfologia, bo u nas sa wymagane do porodu. i jeszcze mnie pocieszyl ze jak wytrzymam te 2 tygodnie i nie urodze, to mam sie zlosic na wizyte i pomyslimy moze o wywolaniu jak juz ciaza bedzie donoszona bo po co sie meczyc i przenosic tak powiedzial. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość