poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

23 mar 2010, 12:38

cześć Laski,
no my dzis po szczepeiniu, ostatnie jak narazie
troszkę sie spłakał, ale nie było najgorzej
teraz juz do spania go położyłam...
a sama kweczke popijam,
bo dzien bez kawy to dzień stracony...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:49 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 mar 2010, 15:27

poccoyo, szybko to szczepienie, my mamy po 28 marca

dzisiaj byłam u ginekologa sprawdzić jak tam "podwodzie" ginka powiedziała, że tak na oko to dobrze wygląda, ale jak będzie wynik z cytologii to powie na 100% co i jak.. no i zrypała mnie, że nie robiłam cytologii zaraz po porodzie... Ale.. byłam państwowo w przychodzni, bo chciałam zaoszczędzić 40 zł na cytologii, a terz żałuje, bo trzeba było pójść prywatnie takjak zawsze, to przynajmniej lekarz człowieka z szacunkiem traktuje, a tu nie dość, że spóźniła się godzine, to łącznie z badaniem, rozbieraniem/ubieraniem się i rozmową byłam w gabinecie max.7min.. Masakra.. wynik mam mieć za 2-3 tygodnie, ale umówiłam się na 20 kwietnia, bo nie wiadomo, czy się w laboratorium wyrobią.. No i zapomniałam, że pytają o ostatnią miesiączke, bo odkąd biore tabletki to już nie zapisuje, bo jest rególarnie ;-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

23 mar 2010, 15:46

Cześć dziewczyny, oj dawno mnie nie było, nie myślcie że o was zapomniałam. Mama do mnie przyjechała i czas leci, do pracy obiad, spacer z Izą, pogaduchy itd. Dziś w pracy okazało się że mamy maszynę którą ukradli w Francji firma jest stratna na 160 tysięcy, o premii na święta mogę zapomnieć, w firmie kipi, policja była. Tak mam rodzinę na święta i bardzo się z tego cieszę, a moja mama to szaleje z Izą aż miło, tak tu teraz radośnie jest,że szok. Pogoda nam się też robi super i po sobie widzę,że taka radośniejsza jestem. Jedno co to bolejemy na finanse, M się w samochodzie tłumik urwał i okazało się,że trzeba cały robić-koszt 500zł. Nie wiem my nigdy nie wyjdziemy na prostą, a obiecaliśmy też,że na wieś pojedziemy.
Teraz tak- OGROMNE GRATULACJE ASIUsuper, spokojnej ciąży, niech wszystko będzie dobrze, uważaj tylko na siebie.
Ja Aniu też robię wszystko na kasę, bo moja koleżanka była teraz prywatnie i zapłaciła za wizytę i cytologię 270zł, skąd na to brać, ale tak jak mówisz traktują cię jak zło konieczne, niestety tak jest w Polsce-jak chcesz to płać jak nie to cierp.
Moja Iza ciągle dostaje 1 czopek dziennie ale noce mi w miarę przesypia, teraz ma pupę odparzoną więc z tym walczymy, podaj mi Aniu jeszcze raz nazwę tej maści co kupujesz w aptece, będę wdzięczna bo Linomag i Bepanthen nie dają już rady. Nie wiem kiedy teraz zawitam mam nadzieję,że niedługo, trzymajcie się.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 17:04 przez mama Izuni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 mar 2010, 16:43

Lidka, wyobraź sobie, że właśnie o Was myślałam tzn dokładnie o Izie, jak tam jej ząbki wyszły już jakieś??

A maść, sofeo na pieluszkowe zapalenie skóry.. ale wiesz tak sobie myśle że może lepiej byłoby pójść z Izą do lekarza, żeby ją obejrzał tzn dupcie i może przepisze jej jakąś "mocniejszą" maść np z antybiotykiem, bo przecież nie może cały czas chodzić z czerwoną nonono.. Tym bardziej, że teraz masz mame, a kto się lepiej wypyta lekarza o wszystko niż Ty :-) Oczywiscie pomojam naszych mężów, bo to osobny gatunek, na który trzeba brac poprawke :-)

Ja bardzo dawno nie byłam w państwowym gabinecie ginekologicznym, bo po tym jak mnie kiedyś potraktowali, stwierdziłam, że lepiej nie.. Całą ciąże chodziłam prywatnie ao 7 m-ca co tydzień, badania też prywatnie, tzn te podstawowe, bo jak chciała mi zrobić konkretniejsze to dostawałam skierowanie do szpitala i wtedy robiła wymaz z szyjki, podządne USG itp.. Ale sam stosunek lekrza do pacjenta jest okropny, nie dość, ze lekarz przyszedł godzine później, to jeszcze z łaską i za kare.. Nie wiem jak to jest w innych przychodniach, ale u nas do poradni przychodzi lekarz, który akurat ma dyżur na oddziale, a tak sobie myśle, że jakby był jeden który siedzi tam od 8-15 to wiedziałby co się dzieje z pacjentkami i o co w ogóle chodzi.. a tak to każdy traktuje to jak zło konieczne..

Ale teraz szkoda mi pieniędzy, tym bardziej, że sytuacja kiepska, więc trzeba troche przyoszczędzić, a z drugiej strony P tyle kasy odciągają z pensji na ubezpieczenie zdrowotne, że trzeba kożystać..

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

23 mar 2010, 17:01

Iza to co chwilę tą pupę ma odparzoną, taka podatna jest, byle siku i pupa czerwona, dużo jej wietrzę i zawsze pomaga, Iza już mnie nie odstępuje także mykam, a co do ząbków to już ma 2 w tym tygodniu wyszły, jak się śmieje to już ma prawie pełne uzębienie :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 mar 2010, 21:30

Witam panienki, ja tez jakos nie zagladałam ostatnio z braku czasu.

Aska gratulacje ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie ciesze mały szkrabek bedzie, moze tym razem dziewczynka :-D

Aniu ja tez jeszcze nie robilam cytologii po porodzie, bede musiała sie wybrac, no i tez chodze na kase tak jak Lidka i nie narzekam :ico_oczko:

mama Izuni, z ta pupka to ciekawe, my tak naprawde to nie melismy jeszcze odparzonej pupki, a teraz urzywam zwyklych pieluch tych Dada i tez nic, z wietrzeniem to niestety marnie bo nie mam czasu, ale kiedys owszem lezal na golaska :-)

[ Dodano: 2010-03-23, 20:31 ]
Dziewczyny macie moze jakies namiary na wakacje nad morzem?? chodzi mi o jakies pokoje głownie do wynajecia bez jedzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 mar 2010, 22:46

Wiolka, Międzyzdroje Willa Alka, ul. Lipowa 17 http://noclego.pl/oferta/213802/komentarze/ byliśmy tam 2 lata temu na naszych ostatnich puki co wakacjach i tam "zrobiliśmy" Jasia :-) polecam, bo pokoje bardzo ładne, z łazenkami, domek zadbany, po remoncie, kuchnia jest, ale ja nie gotowałam, ale jeśli ktoś chce to może, ale sami właściciele nie prowadzą jakiegoś zbiorowego żywienia..

Ja dostałam zjebke za to, że nie robiłam cytologii po porodzie, ale ginka do której zawsze chodze mówiła, że skoro miałam robioną na tydzień przed porodem, to nie ma sensu, więc przyjełam do wiadomości i nie podejmowałam sprawy..

A dzisiaj trafiłam na taką lekarke, która najwidoczniej przyszła do pracy za kare.. ale najważniejsze, że pobrała mi wycinek na tę cytologie, bo na tym najbardziej mi zależało, teraz tylko poczekam cierpliwie na wynik, oby by ł dobry, bo kilka lat temu przytrafiła mi się nawet IV grupa, więc poważne zapalenie, a wg innych kryteriów stan przedrakowy, ale Bogu dzięki wyleczyłam sie :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 mar 2010, 11:18

HALLLLLLLLO
u nas radyjok leci
a my tańczymy po całym pokoju
hihihiih
no i szalejemy

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
w międzyczasie oczywiście...

a co do ginków to ja nie byłam cała ciąże :)
i po porodzie też nie
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:49 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

24 mar 2010, 15:40

Witam Ja zaraz wyruszam z małą na spacer. Jest super pogoda, kupiłam małej lizaka ciekawe czy będzie jadła. Niania mnie denerwuje bo mama mówi, że niania twierdzi,że Iza płacze jak jej nie ma i jak biedna sobie poradzi bez niej,że ona wie że Iza bardzo za nią tęskni i niedługo będzie ją wolała :ico_zly:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2010, 16:33

mama Izuni, a może niani chodzi tylko i wyłącznie o kase?? bo wg mnie jeśli tak mówi to oczywista sprawa.. bo teraz jak jest Twoja Mama, to niani odpada tydxień pracy, więc jest stratna..

U nas też pięknie, my właściwie cały dzień na dworze z przerwą na jedzenie i spanie.. Lece na obiad, bo dzisiaj moja siostra gotuje, więc mam luz i kożystam :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości