Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

24 lip 2007, 12:04

Cześć, ja urodziłam Ernesta krótko po swoich 34 :ico_szoking: urodzinach :-) .

Przed ciążą ważyłam 57 kg a teraz już "tylko" 64, bardzo powoli wracam do siebie, włosy lecą garściami pomimo tego ze karmię butla niestety. Jak widzę w parku młodsze mamusie z gondolkami to im zazdroszczę wagi, większość niedługo po porodzie wygląda jakby nigdy nie była w ciąży.

Jednak najważniejszy jest Ernest a figura trudno :).

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 12:19

Reeni ,ale Ty szczuplutka jesteś :-) Ja bym strasznie chciała wazyć 64 kilo :ico_noniewiem: :ico_placzek: Jezeli chodzi o włosy,to przy Kasi owszem tez mi leciały i to strasznie.Więc chcąc czy nie chcąc musiałam sie obciąć na króciutko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Przy Bartoszu juz nie ,ale za to poszły mi prawie wszystkie zęby,to jest dopiero dziewczyny koszmar :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

24 lip 2007, 12:56

Reeni, tez sie zastanawiam jak one to robia,ze dopiero rodzily,a figurki maja :ico_szoking: ,ja mam 7 za duzo,i nie wiem juz jak sie tego pozbyc,choc duzo sie ruszam :ico_placzek: pewnie wiek swoje robi,po starszym nie mialam takich problemow :ico_oczko: Dora1, cztery naraz ida,gorne 1i2ki,strasznie mi go szkoda :ico_olaboga:
Zeby na szczescie mi sie uchowaly,ale wlosy tonami mi wychodza,teraz to chyba moglabym z nich dywan utkac :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 lip 2007, 13:34

hej :-D ja przed ciążą 67 i było super ( mam 174 ) teraz ...73 i nie mogę tego zrzucić ...ech.... a przytyłam 24 kilo!!! :-D przy okazji ciąży - rzucałam szybko papierosy i nadrobiłam oj... a mi leca włosy - po prostu jakbym chora była i zęby - jużmi się połamały dwa ... a boje sie pójść do dentysty ... i nie ma kiedy ..bo nie ma z kim małego zostawić - mój mąż ciągle w robocie ..

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 13:56

Dora1 z zębami to u mnie też koszmar. Już w ciąży miałam leczenie kanałowe 4 naraz :ico_szoking: ale to był ból :ico_placzek: bo wszystko bez znieczulenia. Potem chwila spokoju i znów bolą mnie już 3 :ico_zly:

Reeni, akrel a ja mam na plusie6 kg. Po porodzie jakoś schudłam do wagi sprzed ciąży a potem przytyłam znów i tyję cały czas :ico_olaboga: bo jestem non stop głodna, zwłaszcza jak karmię piersią. Mam zamiar karmić tak do roku więc już widzę jak będę wyglądała jeszcze za kolka miesięcy :ico_szoking: U mnie się nie sprawdziło, że karmienie piersią pozwala szybciej chudnąć.
Na szczęście problemów z wlosami nie mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: są nawet fajniejsze niż przed ciążą, bardziej gęste i rosną jak głupie - co 2 tyg mogłabym chodzić do fryzjera co 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 lip 2007, 14:20

Witam chetnie do was dolacze mam tez 30 i jestem mloda mama.Wiki urodzila sie 31 pazdziernika przez cc.Chcialabym miec jeszcze jedno dziecko moze za jakies 2 latka, zeby nie bylo zbyt duzej roznicy wieku miedzy maluchami a i mnie sil nie zabraklo :-)
Piszecie o zbednych kilogramach u mnie do tej pory o 4 za duzo ale pomalutku sama waga spada bez stosowania zadnych drastycznych wysilkow fizycznych.Mam nadzieje ze dojdzie do moich 60 kg bo tyle nieuzywanych ciuchow czeka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 14:58

Szkrab witam Cie w naszym gronie ,a córcia przesłodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oj będzie miał co wybierać Bartosz ,Filip i Hubercik w przyszłości ,bo tu się nam same piękności rosną :-) :-)
Magdzinka ,to ja przed Toba padam o tak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: -bez znieczulenia :ico_szoking: :ico_szoking: To mi teraz jak dentystka plombowała dwójkę z przodu ,to ja pomimo ,że NIC A NIC mnie nie bolało ,to co chwilę stękałam jej na tym fotelu,żeby mnie nie zabolało przypadkiem.Biedna kobieta ,ona naprawde myślała ,że mnie to boli :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A bez znieczulenia to ani rusz ,a jeszcze kanałowo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: To ja jeszcze raz przed Toba padam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gosia A to Ty tyle samo prawie wazysz co i ja :ico_oczko:
Akerl ucałuj Filipka od forumowej cioci i zamawiam ten DYWAN :-D :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 lip 2007, 15:09

Dora1, - ale przed ciążą ? czy teraz? :-D dla spokoju ducha milczenie jest złotem :-D

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

24 lip 2007, 15:46

Dora – do szczupłości to mi dużo brakuje bo to wszystko się umiejscowiło na udach tyłku i jeszcze brzuszek, ćwiczę głodzę się i jakoś powoli, a wszystko to bo nie mam się w co ubrać, cała szafa ubrań a ja się nie mogę wcisnąć.

Do ubrań mam nadzieję schudnąć ale stopa mi się powiększyła i cos nie ma nadziei, że wróci do normy, muszę buty zacząć kupować od początku.

Palce u rąk tez jeszcze nie schudły.

Madziarka, też myślałam, że będę karmić piersią ale nie wyszło, zazdroszczę.

Myślimy ciepło o drugim dziecku ale zobaczymy co z tego wyjdzie 

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 lip 2007, 16:09

Witam.
Dołączam się do Was, bo ja też mamuśka po trzydziestce. Mam 31 lat. Synka urodziłam jak miałam 26, a córeczkę jak miałam prawie 31. Zawsze chciałam pierwsze dziecko urodzić w wieku 25 lat, a drugie przed 30, ale wyszło z rocznym opóźnieniem :-D

Co do cierpliwości to chyba przy Mikołaju miałam jej więcej, a może po prostu teraz jestem bardziej zmęczona, bo dwójka to zawsze inaczej niż jedno dziecko.

Co do kilogramów i centymetrów to nie wiem ile ważę, ale mieszczę się we wszystkie ciuchy sprzed ciąży. Niestety figura już nie jest taka sama jak przed ciążą, brzuch jakoś bardziej odstaje i boczki się zaokrągliły. :ico_wstydzioch:

Włosy wypadają dość mocno, ale tragedii jeszcze nie ma, a co do zębów to nawet nie wiem, ale boje się iść do dentysty.

Ale się napisałam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość