NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 sty 2012, 18:21

Gwona, Twoja sprawa wyglada podobnie do naszej.. S. pozbawilam praw rodzicielskich do dziewczynek calkowicie, a alimenty i tak musial placic :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec jak tylko chcesz mu je odebrac to glowa do gory i dzialaj i nie boj sie, pamietaj, ze robisz to dla coreczki, zeby jej bylo lepiej... jak cos to pytaj to ci pomoge...
U nas sprawa z uznaniem ojcostwa (lacznie z DNA), odebraniem praw rodzicielskich i ustaleniem alimentow trwala cale 10mies... oby Tobie poszlo szybciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i tak nonono bedzie musial wszystko nadplacic... i na wszystkie punkty dotyczace kasy dla Was naloz klauzule, bo inaczej w razie jakby nie placic to odrazu wezmie sie za to komornik, w przeciwnym razie bedziesz musiala skladac jeszcze jeden wniosek o nalozenie klauzuli

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

09 sty 2012, 18:35

NowaSejana Właśnie jutro mam przesłuchanie o te alimenty,więc nie wiem czy to już będzie to wszystko czy jeszcze coś w sądzie się odbędzie oprócz tego jeśli chodzi o tą rzecz. Bo jak mi P. powiedział,że jego nie będzie to już nie wiem sama co myśleć. Oczywiście pismo napisałam na moją korzyść ale znając jego możliwości to powie,że nie ma meldunku i stałej pracy < bo wyjeżdżał do niemiec na zarobek> więc nie mają z czego nawet ściągnąć. A znając życie to z funduszu alimentacyjnego dostane jakieś 350zł więc jakoś kiepsko to strasznie jutro widzę. Choć będę walczyć bo to jest dla dobra mojej córki. Jaki czas od tego pozwu mogę składać kolejny o odebranie praw? I jakie mniej więcej mogę podawać uzasadnienia? Kiepska jestem w tym nie wiem jak to wszystko wygląda i jaki ma przebieg. Ale czasowo strasznie długo to trwa jak widzę :ico_olaboga: Więc raczej teraz nie będę mogła liczyć na przyznanie alimentów ? Na szczęście przyznał się do dziecka więc badania DNA odpadają. Plus jest taki na moją korzyść,że zgłosiłam go na policję!!!! :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 20:27 przez Gwona, łącznie zmieniany 1 raz.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 sty 2012, 19:04

Jaki czas od tego pozwu mogę składać kolejny o odebranie praw?
pewnie po uprawomocnieniu sie, ja skladalam wszystko na jednym wniosku
Więc raczej teraz nie będę mogła liczyć na przyznanie alimentów ?
u nas to dlugo trwalo przez badania DNA, wiec moze u Ciebie pojdzie na jednej, albo dwoch rozprawach... a jak sie nie bedzie zglaszal to moga przynac zaocznie i po problemie..
Plus jest taki na moją korzyść,że zgłosiłam kutasa na policję!!!! :ico_zly:
dokladnie i do odebrania praw rodzicielskich sie przyda :ico_sorki: :ico_sorki:
I jakie mniej więcej mogę podawać uzasadnienia?
napewno to czy sie interesuje dzieckiem czy nie, czy je widuje i czy lozy na utrzymanie malej... to gra duza role...

doczytalam Twojego wczesniejszego posta, teraz nie bedziesz miala wogole problemow zeby mu odebrac prawa do Nadii, wszystko co masz przeciwko niemu, a jest tego nie malo, wyloz na lawe, to zgloszenie na policji rowniez, smsy tez mozesz wpisac do wniosku... a najlepiej ustanowic sadowny zakaz zblizania sie do Ciebie i do malej na konkretna odleglosc.. jesli to zlamie to go zgarniaja, znajoma tak zrobila, bo maz ja zastraszal... :ico_pocieszyciel: dasz rade, on nie ma zadnych szans

[ Dodano: 09-01-2012, 18:32 ]
Gwona, przypomnialo mi sie jak to u nas bylo. Sedzieny zapytala czy chce jeszcze o cos wnosic. Powiedz wtedy, ze chcialabys wniesc o odebranie praw rodzicielskich ojcu, opowiedz jak to wszystko wyglada, ze nie myslalas, ze to tak daleko zajdzie, ze bedziesz musiala go zgosic na policje i dlatego wczesniej o to nie wnosilas, ze robisz to dla dobra dziecka. W najgorszym wypadku powie, ze masz zlozyc inny wniosek, albo ograniczy mu prawa rodz., jak bedzie wporzadku to powinna to rozpatrzyc pozytywnie..

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sty 2012, 19:43

czesc dziewczyny


za zabki Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gwonapowodzenia jutro w sadzie :ico_sorki: super ze tata bedzie Cie wspieral :ico_sorki:
a po co Twoim rodzicom szczeniaczek? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-01-2012, 18:49 ]
Gwonao super widzeze Ci Sejana duzo pomaga :ico_sorki: to super...my z Szymkiem bedziemy mocno trzymac kciuki jutro :-)

ja nadal mam stan nic nie chcenia chociaz mimo tego aplikuje o prace jak szalona juz nawet i w prywatnych gabinetch :ico_olaboga:
na razie nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 sty 2012, 19:52

ja nadal mam stan nic nie chcenia chociaz mimo tego aplikuje o prace jak szalona juz nawet i w prywatnych gabinetch :ico_olaboga:
na razie nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
uda sie i w koncu trafisz na wlasciwa prace :ico_pocieszyciel:

slyszalam, ze w UK antykoncepcja za darmo :ico_szoking:
a ja bylam dzisiaj na kontroli u gina i wszystko super i pojde w najblizszych tygodniach zalozyc mirene... sama spirala 195€ kosztuje plus zalozenie kolejne 200€...
wlasnie rozgladam sie po aptekach internetowych, bo gin mowil, ze w holandii i francji mozna o 50-70€ taniej kupic niz tutaj u nas :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sty 2012, 19:59

slyszalam, ze w UK antykoncepcja za darmo :ico_szoking:
zgadza sie :ico_sorki:
spirale tez :ico_sorki:
ja biore pigulki ale zastanawiam sie nad implantem :ico_noniewiem: jakos sie boje spirali :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 sty 2012, 20:04

jakos sie boje spirali :ico_olaboga:
ja sie nie boje, bo gin mi wytlumaczyl wszystko, no i z moimi @ bede miala w koncu spokoj, a tak to nie wiem co i jak :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sty 2012, 20:19

no i z moimi @ bede miala w koncu spokoj,
tzn?
beda regularne czy bardzo slabe?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 sty 2012, 20:27

beda regularne czy bardzo slabe?
mowil, ze i jedno i drugie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

09 sty 2012, 23:33

tabogcka Ma być to pies obronny,jak to tata stwierdził,żeby tego ??? nigdy na podwórko nie wpuścił. Mówił oczywiście o P. Już jest pitbull ale sęk w tym,że on go już zna i wpuszcza :/

Boże jutro godz.9 :ico_olaboga: :ico_olaboga: nocka z głowy....
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 15:18 przez Gwona, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość