monijusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2018, 08:41

Re: Jak schudnąć

08 gru 2018, 08:57

Mi się udało schudnąć w 2 miesiące praktycznie 10kg bez ćwiczeń. Sama byłam w szoku bo tak naprawdę kilka zasad wprowadziłam do codziennego odżywiania.
1. Dużo wody piłam - 2-3l minimum
2. Ograniczyłam węglowodany do minimum - zwłaszcza biały chleb, makarony, kaszy, ryże itd
3. W związku z ograniczeniem węglowodanów zaczęłam jeść więcej warzyw i owoców żeby człowiek głodny nie chodził, a także tłuszczów żeby mieć energię - ale głównie ten dobry (wszelkiego rodzaje ziarna, orzechy, masło orzechowe, jajka itd) okazuje się że tłuszcz nie taki straszny bez towarzystwa węglowodanów - nie mniej jednak warzywa to podstawa.
4. Ostatni posiłek max 3h przed spaniem
5. Non Alkohol - w moim przypadku zaraz wzmaga apetyt więc musiałam całkowicie odstawić.

I tyle - waga sama leci.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak schudnąć

10 gru 2018, 14:48

Moim zdaniem świetnym patentem na to w każdej sytuacji są spacery oraz bieganie :) przy doborze odpowiedniego obuwia jest to przyjemne i daje efekty!

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Jak schudnąć

19 gru 2018, 23:15

Ważna jest też dobrze dobrana dieta- to więcej niż połowa sukcesu. Ja np. zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, jest smacznie, syto a posiłki są urozmaicone więc się nie nudzą. Dieta nie jest ciężka ale za to dobrze do mnie dostosowana i dlatego daje efekty.

krolowalodu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2018, 17:23

Re: Jak schudnąć

20 gru 2018, 17:30

dieta dieta i cwiczenia. jesli lubisz gotowac to oczywiscie sie w to pobaw ja niestety mimo ze kupilam sobie termomix to jakos nie palam zapalem do gotowania, zamawiam sobie wyygodnadiete, jesli chodzi o cwiczenia to kuplam poprostu karnet na silownie jest ciezko ale nadal tam chodze ;)

Awatar użytkownika
Atuga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:43

Re: Jak schudnąć

20 gru 2018, 18:09

W Sieci jest sporo porad w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.

Pola79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:23

Re: Jak schudnąć

21 gru 2018, 21:28

Mi się udało schudnąć dzięki wygodnejDiecie i regurlanym ćwiczeniom z mel b

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Jak schudnąć

07 sty 2019, 15:42

Też postawiłam na catering z wygodnejdiety- koleżanka mi ich poleciła, i miała rację. Z ich dietą i ćwiczeniami zdecydowanie szybciej poszło mi zrzucanie zbędnych kilogramów;)

Paulina34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2019, 15:55

Re: Jak schudnąć

08 lut 2019, 16:05

Dieta dietą, ale bez odpowiedniej aktywności fizycznej nie jesteś w stanie osiągnąć zamierzonych rezultatów. Tak naprawdę to wszystko powinno być ze sobą połączone. Ja po pierwszej ciąży próbowałam zrzucić nadmiar kilogramów i samą dietą się nie dało. Ćwiczenia pomogły jako tako. Dopiero wszystko zaczeło dawać jakieś rezultaty jak wspomogłam się bardziej zaawansowaną medycyną a dokładniej icoonem. Zabiegi robiłam w salonie poleconym przez koleżankę (poznaniankom mogę śmiało polecić Idealiste), więc jako tako się nie bałam, miałam jednak watpliwosci co do efektów. Ale niepotrzebnie, bo dzieki połączeniu diety, ćwieczeń i regularnym zabiegom (no i oczywiście własnej determinacji ;D) udało mi się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. A nawet wydaję mi się, że wyglądałam lepiej ;p Także głowa do góry dziewczyny :D Da się!

OLALUTY5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 15:58

Re: Jak schudnąć

09 lut 2019, 16:07

Mi bardzo pomogły koktajle które poleca sama Paulina Sykut-Jeżyna, w podpisie umieściłam link do stronki gdzie chętne panie mogą dowiedzieć się więcej o tym produkcie

OLALUTY5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 15:58

Re: Jak schudnąć

09 lut 2019, 16:19

Mi bardzo pomógł Koktajl niskokaloryczny który poleca sama Paulina Sykut-Jeżyna :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość