Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 sty 2008, 22:42

aniulek :ico_szoking: Nie no...ale mi się zimno zorbiło ..po co ja to czytam...straszna panikara jestem...

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

19 sty 2008, 21:27

Niezle historie :ico_szoking: :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 lut 2009, 22:52

I co ...bosz..ja jeszcze raz wszystko teraz przeczytałam i znów mam stracha :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ..ale nie znacie jeszcze czegoś???????? Bo maż jest w tym tygodniu na 1 zmianie tak, że mogę czytać :ico_noniewiem:

Coś podupadł ten wątek ...

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

04 lut 2009, 16:11

to i ja Wam coś opowiem..
parę lat temu późno wieczorem dowiedzieliśmy się, że zmarł brat mojej babci, zadzwoniła kuzynka babci, która z mężem była kilka dni u niego i akurat dzień przed ich wyjazdem wujek zmarł pojechałam tam z mamą jeszcze tego samego wieczoru, kiedy zabrali ciało mama wróciła do domu a ja zostałam w mieszkaniu wujka zostało też to dalekie kuzynostwo, długo siedziałam w fotelu i wspominałam wtedy usłyszałam głośne pukanie do okna ale wtedy to sie jeszcze nie bałam bo pomyślałam że jakiś pijaczek
po chwili usłyszałam rozmowę w pokoju i poszłam sprawdzić, myślałam że kuzyni spać nie mogą i wyobraźcie sobie, że spali tylko kuzynka przez sen rozmawiała ze swoim mężem ale jak on się odzywał to tak jakbym słyszała głos wujka :ico_szoking: martwił się że nie będziemy mieli na pogrzeb bo niecały miesiąc wcześniej zmarła babcia i pewnie nie mamy pieniędzy wtedy kuzynka powiedziała, że przecież on miał pieniądze i pewnie na pogrzeb starczy i znów usłyszałam jakby wujek mówił, że pieniądze miał ale tak schował, żeby nikt ich nie znalazł
nie wiem jak znalazłam się w kuchni ale obudziłam się przy stole ,rano przyjechała mama i powiedziała, że chyba nie stać nas na pomnik dla wujka wtedy przypomniałam sobie co było w nocy
brat mojej mamy zaczął przeszukiwać mieszkanie ale pieniędzy nie znalazł, pojechali po akt zgonu a ja znów zostałam tylko tym razem sama bo kuzyni wyjechali
bałam się siedzieć w mieszkaniu więc je zamknęłam i usiadłam na stopniu przed drzwiami wtedy zobaczyłam wujka, stał przy jabłonce, mrugnął do mnie porozumiewawczo jak to miał w zwyczaju i powiedział, że pokaże mi gdzie schował pieniądze i pokazał...
starczyło na pomnik
nigdy tego nie zapomnę

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 lut 2009, 16:47

pestka, :ico_szoking: Niezłe

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 lut 2009, 16:52

pestka, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale historia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_chory:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość