Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 mar 2008, 10:29

witam
ja po sniadanku Macio wstal o 6,30 wiec zasnal jak wstanie to zje sniadanko i smigniemy na zakupki bo jutro jedziemy wieczorem do tescia na imieniny a w czwartek z rana jedziemy do mojej babci do szczecinka i wracamy w niedziele (tam lezy moj dziadek a juz dawno u niego nie bylam i potrzebuje pojechac)
ide sie ogarniac milego dnia buziaki
:ico_kawa: dla Was

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 mar 2008, 10:45

nana, super paputki a przedpokoik z tym pawlaczem i wieszaczkami prezetuje sie rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 mar 2008, 13:04

My juz po spacerku własnie i teraz idę robić obiadek.Michaś zaliczył 2godziny snu,więc teraz grandzi :-D
gozdzik, dziękuje bardzo,ze ci się podoba-jesteś ciochana :532:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 mar 2008, 16:12

hihi podoba mi sie bo super wyglada :-D
my tez własnie wróciłysmy ze spacerku zaraz bedziemy jesć zupke hihi pewnie Jula głodna bo troche nam zeszło :-D
patrzyłam jej za butkami ale u nas nic sensownego nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 15:33 ]
no zupka zjedzona w tepie błyskawicznym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 mar 2008, 17:03

witajcie


nocka w miare ale jakies 3 pobudki były ,ale nie takie drastyczne jak ostatnio :ico_olaboga:

chicałam rano cos napisac ,ale wbicie sie na tt graniczy czasem z cudem ledwo sie wbiłam to mnie wywaliło ehhh....no i niemogłam nic napisac :ico_placzek:
[size=200]mela[/size] zasneła o 15,a ja odpoczywam po objadku , u nas pogoda super świeci słonko ale ten wiaterek nie jest potrzebny bo dosc mocno dmucha....

SZCZEPIENIE BYŁO PRZECIWKO ODRZE ,OSPIE ,ROZYCZCE
nawet [size=200]melcia[/size] mnie dziś zaskoczyła ,a tak sie bałam tego szczepienia ,dziecko przed nami było szczepione to tak płakało starszy chłopczyk od [size=200]melci[/size] , az mi łzy staneły w oczach i zaczełam drżeć,ale było spoko najpierw doktor zbadał-wszystko OK :ico_brawa_01: ,potem była waga [size=200]9,20 [/size] :-D no cuz myslałam ,ze wiecej bedzie wazyła ponad 10 :ico_noniewiem: ,ale tak tez jest dobrze,a potem było ukucie tylko jak pielęgniarka juz igłe wyjmowała i przykładała wacik to zapiszczała ,zapłakała ,ale szybko sie uspokoiła bo na kozetce siedział ogroooooooooooomnyyyyyy klaun :ico_brawa_01: taki ładniutki i kolorowy pani mówi ,ze jednak on działa na dzieci uspakajająco... nastepne mamy w połowie lipca ,a potem juz na dłuzszy czas bedzie spokój :ico_brawa_01:


[size=200]gośka[/size] ale ekskluzywny masz przedpokój teraz :ico_brawa_01:
a [size=200]micho[/size] ho ho ale ma zarabiste lakierki :ico_haha_01: nie pogadasz :ico_haha_02:
[size=200] sensibel[/size] te kółka u [size=200]agi [/size]w wózeczku są duze- to znaczy średnica jednak 20 ,bo dzis jechała babka takim i zwróciłam uwage to były wieksze od moich ,chodz moje tez nienalezą do najmiejszych

[size=200]karolka[/size] [size=200]- mela[/size] to samo zrobiła z gazetka jak dostałam, nie dała poczytac wcale :ico_zly: tylko didi i didi wiec zrobiła znią co uwazała za stosowne :ico_haha_01: ,zreszta jak zwykle

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 mar 2008, 17:42

Jula właśnie zasneła
Becia to super że tak dzielnie zniosła szczepienie Amelcia oby moja Jula tez tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 mar 2008, 18:41

Hallllo,co tu takie pustki? No tak każdy korzysta z pogodynki :-D
Becia-widzisz miałam nosa,ze Ami może zniesc to dobrze,w konco to duża już dziewczynka :ico_brawa_01: Ale szczerze myślałam,ze bedzie ważyła więcej,no nie?Oby mój tak zniósł dzielnie,hmmm ja jeszcze troszku mam czas,ha, ha.

Gozdzik-ale masz fajnie mój tylko przymknął oko na 10mi8hn,bo przyszli chłopaki i mu przeszkodzili...

Ale wiecie co dziewczyny---->na 99%jestem za tak,że Michaś ma sklejkę(nie mylić ze stulejką). :ico_placzek:[/b]

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 mar 2008, 18:43

[size=200]mela[/size] spała 2,5 h :ico_brawa_01:

[size=200]gośka [/size] :ico_szoking: a co to takiego sklejka? bo stulejka to wiem :ico_haha_01: nie myśle :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 20:13 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 mar 2008, 19:37

nana, Jula też pospała raptem 10 min :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 18:38 ]
własnie co to za sklejka

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 mar 2008, 20:38

witam Panie
ja dzis zalatany dzien mezeulek byl na noc w krakowie i wrocil o 6 rano wiec glebnal sie ale nie dlugo spal bo ok 10 pojechalismy na zakupy znaczy ja woziem a P samochodem i ma zakupy wlasnie w samochodzie bo juz pozno bylo i musial jechal do pracy, a potem jeszcze poszlismy do media markt i kupilismy nowy aparat cyfrowy ale bez karty :( i jestem zla bo nie moge robic zdjec :( bo na karcie wewnetrznej nie bede robic i zapychac,
i wracajac z zakupow Macio usnal przyszlam do domu to jak sie obudzil to polalatal troche po balkonie potem wciagnal obiadek i wyszlismy jeszcze na godzinke pojezdzic na mototrku cieszyl sie mowie wam bardzo jak mi mezulek kupi jeszcze dzis karte to jak jutro z nim wyjde to porobie zdjec :)
potem przyjechala mojego P siostra pobawila sie troszku z Maciem ona pojechala i przyjechali tesciowie posiedzieli godiznke tu juz tesciowa nie kazala mi usypiac bo ona nie ma keidy sie z nim pobawic a tu nagle do tescia zadzownil facet ze potrzebuje cos zrobic no i musieli jechac wiec ja polozylam Macia spac i spi od 18,45 pewno pospi do 20 i zasnie pewno kolo 22 :) fajnie :(
a jutro mnie czeka tez sajgon bo musze sie spakowac a niewiem co wziazc i wogole dajcie spokoj hmmm :( siedze teraz i odpoczywam bo zmeczona ja
moze bede pozniej o ile nie usne :)
Nana fajne buciki jajak bede miala karte to tez wkleje :)
:ico_brawa_01: dla Meli ze byla dzielna

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość