Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 gru 2007, 13:42

poccoyo, ja zmniejszam na www.fotosik.pl to darmowy program i chyba dobry dziewczyny na forum mi polecily
poccoyo pisze:u nas było trochę nudnawo bo mąż i "szwagier" nie przepadają za sobą... atmosfera była sztuczna

oj wspolczuje nie lubie takich sytuacji moze rzeczywiscie w sylwka przy soczkach sie rozkreca :ico_oczko:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

28 gru 2007, 17:53

najgorasze było to że wszytko podaj, odstaw od stołu, pozmywaj...
i powiedzaiłam O NIE... każdego zakręciłam do jakiejś robótki... heheh
raz znosił szwagier, raz ja... myłyśmy z siostrą i mężem nazmianę...
jakoś zleciało...
jeszcze dochodzi do tego fakt, że szwagier należy do ludzi chorobliwie zazdrosnych... siostra sobie nawet maila do kolegi nie mogła napisać...
ale jak on przeglądał naszą klase to zaraz tylko kolezanek wyszukiwał... to mu zwróciłam uwage... że siostra mu nie robi awantur o to że kogoś zna...
i tak atmosfera wisiała... zeszło jak pojechali :ico_wstydzioch:

a mój przedszkolak... wyzdrowiał już, pęcherz zdrowy...
zabawki sie podobają... dostała też piękny szlafok ale za chiny nie chce go ubierać...
ryczy i nie daje sobie przymierzyć...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 gru 2007, 18:40

poccoyo, to szkoda ze atmosfera taka ciezka byla taka bliska rodzina :ico_pocieszyciel: moze jakos sie naprawi.U nas jest inaczej z bratem mojego meza i jego dziewczyna bardzo sie lubimy i mozemy kazda okazje i swieto razem spedzac tylko niestety teraz ciezko bo oni w Pl ale juz niedlugo oboje tu przyjezdzaja wiec bedzie razniej :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

30 gru 2007, 21:43

mi się wydaję że Roksanka teśnki za przedszkolem... tym bardziej ze jak odwiedzają ją jakieś koleżanki to ona prawie "szału" dostaje...
cieszy się i skacze...
dzieci w domu się nudzą...
a w sylwestra pójdą późno spać...
oj późno bo idziemy w odwiedziny do sąsiadów... i tam bedzie jeszcze dwójka dzieci...
pozdrawiamy...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

31 gru 2007, 15:48

poccoyo, my robimy imprezke u siebi oj sie bedzie działo i podejrzewam ze piotrus bedzie czekał na fajerwerki!juz sie nie może doczekac,zreszta ja tez!

[ Dodano: 2007-12-31, 14:49 ]
Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku!

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

31 gru 2007, 17:24

Spełnienia planów w tym Nowym 2oo8 Roku
samorealizacji i dąrzenia do celu...
zdrowia i samych przyjemniści...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 sty 2008, 13:26

hej dziewczyny i jak po sylwestrze udała sie zabawa bo u mnie pełne szalństwo,był afromen i babajaga i jakiś starsznie dziwny gosc ,oj sie działo do dziś mnie bolą nogi od tańców,ale wybawiałam sie za wszystkie czasy po prostu było super.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

04 sty 2008, 16:49

Hej mamusie!Wszystkiego naj naj w Nowym Roku!Spelnienia marzen duzo milosci i spokoju!
My na sylwestra bylismy u znajomych a dzieci zostaly u nas w domku z dziadkami.Myslalam ze naprawde sie pobawimy ale niestety czesc znajomych wyszla jeszcze przed polnoca bo byli z dziecmi wiadomo nie kazdy na emigracji ma z kim zostawic maluchy my akurat mamy to szczescie.W sumie nowy rok witalam z meze kolezanka i kolega i bylo okropnie bo tu sie nic nie dzieje widzialam zaledwie 2 fajerwerki :ico_olaboga: :ico_puknij: Jednym slowem jestem strasznie rozczarowana!poccoyo, swietne zdjecie :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 sty 2008, 22:28

u nas sylwek był spokojny, bo nie było tąnców, ale było bardzo śmiesznie...
kazdy cos opowiadał... a dwunastą obchodziliśmy dwa razy przy cyfrowym polsacie razem z Krakowem i po Szkocku... czyli 3 fajerwerki izyczenia z szampanem
dzieci poszły spać po 1 w nocy...bawiły się grzecznie...
ogólnie to brakowało mi tylko fajerwerków ...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 sty 2008, 12:24

Jakos pusto tutaj :ico_nienie:
Ja zrobilam Olkowi przymusowe wagary od przedszkola i smutno mi z tego powodu tym bardziej ze i maly sie stesknil ale mam problem z dowiezieniem go.Zawsze jezdzil z sasiadem ale oni teraz polecieli do Pl na 2 tyg a ja sierota nie mam prawka a tam jest daleko wiec o spacerku(jakis 40 min) nie ma mowy tym bardziej w taka pogode deszczowa i wietrzna no i mam przeciez drugiego synka :ico_olaboga: A taksowkami sie tluc w sumie 4 razy dziennie to przesada takze odpuscilam ale zle mi z tym strasznie :ico_placzek: czemu ja nie zrobilam tego prawka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mam testy i bede chciala zdawac tutaj ale ciezko mi sie zmobilizowac :ico_puknij: problem w tym ze ja chyba nie czuje sie na silach :ico_wstydzioch:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości