Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

31 sty 2008, 23:03

witajcie z wieczora


Ami jeszcze baraszkuje w łózeczku, pewno zaraz zaśnie.
Dziś dzien był napiekty ,ale spoko nawet duzo mi spała , w domu z rana 30 min , na spacerze 40 min, no i potem jak poszłam na zebranie spała 1,5 h .

ile zjadłyscie dzis pączków? no bo ja w sumie 5 ,ale został mi sie jeden no i tAK myśle brać czy nie brać? :ico_nienie: hihihiihi.

łeee ale masz gozdzik przeboje z cycorkami :ico_placzek: u mnie to było z dnia na dzien : starszy po 1,5 miecha twoerdził ,ze cyc jest beeee i nie chciał ,a młodszy nieustannie ciągnoł do 7 msca ,az nie dostał 1 ząbka ,strasznie sie darł przy cycu nie chciał go wręćz na nic przystawianie ,wiec go nie zmuszałam ,wcale nie było mu do niego tęskno i tak juz zostało :-)

gozdzikowa kategorcznie ogranicz jej karmienie w nocy :ico_nienie: przeciez ona juz nie malutka , żołądek musi odpocząć w tym czasie od pokarmów

mela
zaprzestała sama jeść w nocy kiedy miała ok. 6-7 mscy




i właśnie zasneła :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sty 2008, 23:09

No Emi w sumie też z dnia na dzień zaprzestała cyca :ico_oczko:

A ja sie będe powoli z Wami żegnać. Idę zaraz wypróbować z mężem nową kanapę :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

31 sty 2008, 23:22

aga no to sukcesów ,życze na nowej kanapie :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

31 sty 2008, 23:29

witajcie z wieczorka
ja sama :( dzis zjadlam 5 paczkow ale ni dobre :(
Macio przestal jesc cycola okolo 7 miesiaca itez z dnia na dzien poprostu niechcial ciagnac patrzyl sie na niego i sie bawil wiec odstawilam a teraz niekiedy sie patrzy i usmiecha :)
GOzdzik wspolczuje i trzymam kciuki zeby bylo ok :)
ide chyba spac bo jutra z rana smigam naaerobic potem posiedze w saunie na solarium i do dentysty kanalowe mam ze znieczuleniem i zajebscie przystojnego lekarza wiec :):):):) nie narzekam :) i bardzo mily :)
spokojnych nocek zycze :)

[ Dodano: 2008-01-31, 22:30 ]
Aga milego bzykania na kanapie ehhe

[ Dodano: 2008-01-31, 22:43 ]
widzialyscie to :
http://foto194.wrzuta.pl/film/2lRE4nT5U8/
heheheeh czuby jedne

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 lut 2008, 00:21

Tak z wieczorka :-D
Byliśmy u laryngologa,wszystko na swoim miejscu i wpożo czyste gardło,nochal i uszy :ico_brawa_01: A le ja się tego spodziewałam skoro Maks nie chodził do przedszkola...
Później odwiedziłam moją mamę i upiekła takie małe ponczusie na serku -jedliscie kiedyś mówię wam rewela,mniam zjadłam chyba z 10 bo to takie małe kulki w sam raz na raz,hi hi
Polatałam po sklepikach kupiłam sobie troszkę nowej bielizny :-D
urmajo, ale masz urwanie głowy w pracy-biedulko ale my jesteśmy z Toba myslami :-) Spoknie z tym @ jedne dostaja po miesiącu,jedne po 2 latach róznie!
gozdzik, Tej ciotka chcesz po dupcce-ile razy karmisz Jule :ico_szoking: 3-4 to za duzo,powinnaś juz zejść do rannego i wieczornego chociazby bo sie wykończysz i nigdy nieodzyczaisz jej od cyca!!! Zastąp w dzień cyca czymś innym np;kaszkami,deserkami itp.Wiesz ze ona jest juz bardzo kumata,a za chwilę juz nie dasz rady :ico_placzek: A co do niekapka to mój tez tak gryzł!Ale zauważyłam ze od momentu jak zassał pożądnie smoczek z butli tak tez zassał kubek,wiec podawaj jej częściej i słudz ważne ze pije ja tez tak robie,grunt ze pije!
Aga26, a no jednak nie masz ,tej a moze ona juz ci wysyła znaki,ze juz powoli sie szykuj,bo nadjeżdza :ico_smiechbig: To mężuś ma jednak z czego się cieszyć dzisiaj,hi hi.A no my tez poprosimy o fotki ,ale tej kanapy co by nikt sobie niepomyślał...

[ Dodano: 2008-01-31, 23:30 ]
Aaa zapomniałam wam powiedzieć :ico_placzek: Mąż kupił mi dzisiaj mleczko bebilon HA bo takie było zalecenie pani alergolog zeby zacząć od tego mleka i podałam na wieczór i co...I nonono niechciał mi tego świnstwa pić,ja spróbowałam i rzeczywiście wcale mu się niedziwię tez bym tego nietknęła :587: Więc posłodziłam i nonono,dodałam kaszki i tez nonono... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A zrobiłam mu lekką kaszkę (czyli bobovity-mleczno-ryzową )ta co wczoraj i dziś rano i było git! Wiec powiedziałam że w pi..du z tym mlekiem-szkoda tylko sianka,ale cóż!!!Kupie zwykłe ale jakie,cholercia,nan,bebilon,czy cu-jakie mleko jest najlepsze waszym zdaniem????????????????????????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 lut 2008, 00:37

gosia duzoo osob zachwala NAN

[ Dodano: 2008-01-31, 23:38 ]
ajuz miałam mówić dobranoc ,a tu cioteczka tak myślalam ,wsumie to twoja pora :ico_haha_01: zaraz ci cos klikne na gg

[ Dodano: 2008-01-31, 23:41 ]
a no to

[size=200] dobranoc[/size]

jak nikogo nie ma :ico_spanko:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 lut 2008, 00:54

DOBREJ NOCKI,JA TEZ ZMYKAM :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2008, 09:13

Witajcie z rana

U nas nocka bez żadnej pobudki :-D Emi obudziła się dopiero o 7.

Co do @ to dalej nie mam ale chyba na dniach się pojawi bo mnie dzisiaj brzusio boli :ico_zly:

nana cieszę się że u Was wszystko wporządku. A co do tego mleka to moja się go też nie chwyci.

Dobra lecę zrobić kaszkę bo pewnie moje dziecię głodne :ico_oczko:
Aaa no i standardowo :ico_kawa: dla każdej chętnej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 lut 2008, 09:14

witajcie

nocka oczywiście z kilkomapobutkami ,a jakże by było, [size=200]mela[/size] jeszcze śpi,a ja sie dzis coś ciulowo czuje jakby niskie ciśnienie taka słaba ,a zarazem mi ciągle na przemian albo gorąco albo zimno , no i nie moge chodzic cos mnie nogi bola a dokładnie w kolanach,najgozej rano gdy wstaje , to tak włąśnie miałam kiedy w ciązy byłam , nie wiem od czego to od cięzaru?wczoraj troszke polaziłam,ale nigdy mi sie nie objawiało takim czymś ,zupełnie od niedawna tak mam.....łeeee :ico_placzek: starość nie radość

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2008, 09:21

Becia proszę :ico_kawa: dla Ciebie. Może cię troszkę na nogi podniesie :ico_oczko:

A u nas tak dzisiaj wieje że masakra :ico_szoking:
A ja też jakaś taka zmielona jestem dzisiaj :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość