Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 maja 2008, 10:26

hej kobietki widze ze wiekszosc juz spakowana POWODZENIA NA WASZEJ MAJOWECZCE!!! Juz czuje ten klimat bo sasiad mi tu zaglusza muzyka ze swojego domu to zupelnie jak na takiej jakiejs sielance sie czuje hihihi, juz slysze te wasze smiechy, hihy , opowiesci, ogniskowanie, mezusiow z piwkem w reku, achhh ale bedziecie mialy bosko!!! Echh szkoda ze nie mieszkam w polsce bo wieksze szanse bym miala na przyjazd na takie spotkanko, choc moze kiedys w wakcje, jak Julka podrosnie i bedzie duza na tyle by do Polski na wakcje pojechac??

domek, kurcze tez sie niezle wkurzylam, i to tak kiepsko podlamalam, ale co zrobic, wczoraj sprawdzilismy maila i kobieta pisala 6 dni temu o tym ze ktos dal cene na dom ale laskawie nie zadzwonila, a kto tam sprawdza maila codziennie swojego prywatnego, jak nieoczekuje zadnych listow hmmm po to miala nasz telefon i moj i A. i domowy, to juz nie bylo mozliwosci ze sie dodzwonic nie mogla, a glupia byla bo stracila klienta. Ale ja podejrzewam ze to dlatego ze mlodzi jestesmy i pewnie nie brali nas na serio czy cos... :ico_placzek: Ale za to znalezlismy inny domek co jedziemy zobaczyc w sobote i taki sam i w dodatku w tym samym miescie na tej samej ulicy hihihi i troche w lepszym stanie, ale i tak dach pewnie bysmy chcieli zmienic no i podlogi, bo kurcze sa panele a my tego tak niecierpimy, chcemy drewniana podloge lub cos podobnego, no i lazienka tez to samo z kuchnia chcemy nowa. Zaraz wkleje wam lineczka. http://www.nybolig.dk/maegler/index.jsp ... boligsiden jedna rzecz to sie zastanawiamy jak to zrobimy z cegla, bo w sumie lubimy lepiej ta widoczna cegle, moze trzeba bedzie jakos podreperowac lub wyczyscic czy cos, niewiemy, no i wogole duzy ogrod (1616 m2 ), tak jak i w tym pierwszym domu co chcielismy konczy sie nad stawem wiec fajosko :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczymy co z tego wyjdzie, wiem tylko ze wszystko bedzie szlo super predko bo czasu niestety nie mamy.
ellepati wow to ´rzeczywiscie masz pracy niezazdrosze, A. tez pracuje od 7 do 20.30-21.00 ale jak sie przeprowadzimy to bedzie mial 2 godziny mniej bo tu dojazd sie dolicza, no i on pracuje jeden tydzien 4, a drugi 5 dni. Wy pewnie tortury przechodzicie, tak dluga rozlaka i ty sama z calym domem na glowie i malym :ico_olaboga: jak sobie radzisz? musisz byc niezwykle zorganizowana babka, ale masz racje ja tez machacm czasem reka jak cos w domu jest niegotowe bo wszystkiego na tip-top ogarnac sie nie da, ale ja to jeszcze mam male mieszkanko wiec ze mnie to juz raczej leniwiec hihihi no i Julka jest u opiekunki czesto. A ogordek z drzewkami to rzecz wspaniala, kurcze ile owocow w twoim ogrodku :ico_olaboga: jak wspaniale pewnie kompotow macie na cala zime co?? Ach jak male podrosna to zobaczysz jak sie beda na drzewa wdrapywac i pomogac zrywac a dla nich to tylko frajda bedzie hihihih A co do domku, to nam w sumie obojetnie gdzie szkola bedzie itd. bo kupujemy ten domek na krotko, gora 4 lata, narazie chodzi o to by bylo blisko miejsca pracy, a pozniej albo awans albo zmiana pracy wiec przeprowadzka tak czy siak bedzie.

Wogole kobietki powiem wam cos wstydliwego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: budze sie dzis w nocy bo moj A. mnie popycha reka, on ma zamkniete oczy i steka, patrze a on sobie dobrze...ten teges robi... :ico_szoking: :ico_wstydzioch: w lozku, kolo mnie spiacej :ico_szoking: :587: se pomyslalam i go budze a ten sie odwraca i spi jakby nigdy nic to go budze i mu mowie co robil a on w szoku i twierdzi ze tylko sie drapal :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Taki zaspany byl, potem rano sie pyta czy co to bylo czy to sen mial czy co ze go w nocy budzilam, wiem ze facet lunatykowal bo ma to do siebie ze jak sie go obudzi spiacego to sie rzuci na czlowieka i od razu milosci chce hihihi a potem niczego nie pamieta, dotad nie znalazlam na to lekarstwa, zawsze go wtedy leje po lbie zeby sie odczepil, i tak potem nic nie pamieta wiec nie ma mi za zle, ale kurcze to zeby sobie spiacemu dobrze robic i tak jeczec to jeszcze nie widzialam...... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-05-22, 10:30 ]
dorotko to my sobie rece podajmy hihihi tez sporo nauki bo w poniedzialek egzamin, juz cos tam kombinuje i jakos brne, ale bylo ciezko....

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

22 maja 2008, 12:35

Qunick aga ten syrop to SEDALIA

no i nasz wyjazd stanal pod wielkim znakiem zapytania. szczegoly wieczorem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 maja 2008, 12:54

kelly, ojej, co sie stało? juz sie lulu wykruszyła, teraz wy.... katelajdka musi sie wstrzymać o dzien z wyjazdem....

a ja tez nadal czekam na mezulka. juz mielismy byc w drodze, a on jeszcze w samolocie. Mówie wam, nie latajcie tanimi liniami bo zawsze jest cos nie tak. Jak moja siostra leci, to co drugi lot ma jakies przewały. Teraz mój mąż, o 4.30 rano musiał wyjechać z hotelu, bo wylot o 8 a wyleciał dopiero przed chwilą. I to jeszcze o opóźnieniu dowiedzieli sie pasażerowie jak juz byli po odprawie czyli zadnego żarcia, picia nic przy sobie nie miał, bo nie można brac ze sobą na pokład a tu nagle tyle godzin czekania. O 11 była nadzieja ze polecą, bo juz siedzieli w samolocie i mieli startować jak sie okazało ze ten samolot jednak poleci do Katowic a do Poznania inny i trzeba wysiadać. A bagaże do Poznania juz były w tym samolocie i wyładowywanie i pakowanie do innego samolotu. Ale bałagan w tym Londynie. Teraz trzymam kciuki, żeby szczęśliwie wylądował i dojechał wreszcie do domku.Być moze dopiero jutro rano wyjedziemy nad jeziorko.

Małgorzatka co u ciebie dzisiaj?

[ Dodano: 2008-05-22, 13:10 ]
poradźcie mi jak oduczyć Asie obgryzania paznokci? Kurcze nauczyła sie nie wiem skąd i ciągle paluszki trzyma w buzi i na kciukach i palcach wskazujących ma poobgryzane paznokcie. Ciągle jej powtarzam, że nie wolno ale to nic nie daje.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 maja 2008, 13:11

Hej!

olala pisze:Małgorzatka co u ciebie dzisiaj?


hm, a co moze być ... jutro mam termin a tu nonono blada, nic się nie zpaowiada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Załamka totalna ... Na majówkach zostałam sama z Eweliną taką, reszta już urodziła, co za dół ... No chyba się zastrezle, jak faktycznie przyjdzie mi te paskudne 2 tygodnie czekac na ten czerwieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Do drugiego terminu mam 14 dni :ico_zly: ale się pocieszam, że mamy dopiero 22 maja więc czesu na urodzenie w maju jest jeszcze troche ... Dziweczyny zaczynam pękać i smęcić wam tutaj, wybaczcie ale same wiecie jak to jest z tym czekaniem ...!

MamciaKochana pisze:ale kurcze to zeby sobie spiacemu dobrze robic i tak jeczec to jeszcze nie widzialam...... :ico_szoking:


A ja już widziałam .. raz u mojego chłopa :ico_wstydzioch: i też na spaniu oczywiście ... i też się obudziłam, patrze :558: ...łeee :513: ... Obraza na całego na niego, pomyślałam, że mój mąż zdradza mnie z jakąś kurewką w śnie :ico_puknij:, poczułam się urażona i dotknięta i wogóle zniesmaczona, rano mi mówił, że miał świntszne sny ... Beż komentarzy!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 maja 2008, 13:58

Małgorzatka, jak czytam w powiadomieniach, że to Ty napisałaś to aż mam dreszcze!

Dziś mnie zdrażniła teściowa znowu... Ma w sumie trzy wnuczki ( w tym 2 moje) a się zachowuje jakby miała jedną...Poszła na procesję z tamtą i Zuzi nawet nie powiedziała a niosły różaniec - co dla Zuzi jest nielada atrakcją... Zuzia się aż popłakała tak jej było przykro...Ech...

A teraz Nina huśta Zuzię na huśtawce...

[ Dodano: 2008-05-22, 19:05 ]
Gdzie jesteście???
Dziewczyny nie wiem jak tam z obiadami w Antoninie - ktoś wie?
Mam zamiar zabrać taki garnek na ziemniaki - prażonki do postawienia na ogniu - co Wy na to? I wiadomo ile nas będzie w sumie?
Kelly,- napisz kobieto co się dzieje???
Katelajdka - Jak Bartuś???

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

22 maja 2008, 20:02

Hej dziewczyny! Ja jestem tak wykończona piwnicą i wywalalniem starych regałów, że nie mam już siły czytać i pisać. Do tego cholerne deski zżarły korniki i się wszystko sypało. Szkoda gadać. jutro coś skrobnę. Miłego wieczoru!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 maja 2008, 20:53

Witajcie

u nas leki jeszcze nie zaczely dzialac i caly czas mu tam w srodku charczy
Filka caly czas prosi sie na dwor, mozna zwariowac, ta pogoda nas nie rozpieszcza i ma ciagle padac
a mi przez ten katar tak zatoki bola nie moge glowy schylic

qunick, ale jedza z tej tesciowki. jak tak mozna podzieliac wnukow. Szkoda tylko Zuzi :(

ellepati, no to biedulka sie narobilas, :ico_olaboga: odpoczywaj
do jutra

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 maja 2008, 22:57

Witajcie kochane

Po długiej nieobecnosci, w koncu was doczytalam a sporo tego było,bo prawie m-c mnie nie było,przykro mi sie troche zrobiło,bo nikt nawet nie zauważył,trudno sie mowi,nie mam pretensji,w koncu nie kazdy musi sie wyrózniac.

U nas wszystko ok, nie mialam czasu,bo sie podjełam tłumaczeń, zreszta na temat o ktorym niewiele wiem,wiec troche musialam nad tym siedziec,glownie po nocach.No a w dzien to jak pogoda ładna,to duzo na dworku jestesmy,przez to mniej czasu mam.

Dziewczyny obejrzalam wszystkie fotki, naprawde przesliczne, agus Wojtus taki duzy chlopczyk, a dziewuszki takie słodkie. Sukienki i ubranka dla maluchow tez przepiekkne. kataldajka,tez mi sie z tancerka skojarzylas na tym zdjeciu,super.
Przykro mi z powodu wyjazdu,ze nie bedziemy z wami, kataledajkaprzepraszam cię ale nie zdazyłam odwolac pokoju,bo dopiero wczoraj wieczorem doczytałam do twoejgo posta, no a dzis juz swieto i jutro jedziecie wiec juz za pozno. Jeszcze raz przepraszam,czekalam na ten nr tel no ale potem to juz w ogole nie mialam czasu zerkanc na tt. Tym bardziej ze juz mi sie spore zaleglosci porobily.
Przykro mi,z powodu tych dziewczyn ktorych dzieciaczki sie rozchorowaly i tez nie pojada, duzo zdrowka dla waszych pociech. Ale załuje,ze nie moglam jechac na spotkanko,szkoda tylko,ze pogoda nie specjalana ale moze jutro juz bedzie lepiej.
Przepraszam ze nie odpisuje na wszystkie posty ale nie bylo mnie za dlugo wiec odpisze tylko na ostatnie posty
Mamcia szkoda,ze z tamtym domkiem tak wyszlo ale ten jest tez ładny i taki przestronny sie wydaje, uwielbiam okna wykuszowe, no i te tereny wokól,dla mnie super, czy ja dobrze sie domyslam,550000 to cena,czyli na nasze jakies niecale 300 000zl?

Mqałgosiuzanim nadrobilam tt,to najpierw polecialam na ostatnia strone czy sa jakies posty od ciebie, czy jeszcze jestes 2 w 1 hihi No ale widze,ze tak choc pewnie niedlugo to juz potrwa i zycze ci tgo z calego serca i podziwiam cie ze jeszcze te egzaminy tak pieknie zaliczasz :ico_brawa_01: ogromne dla ciebie, pociesz sie ze ten porod bedzie szybki,czekam z niecierpliwoscia na wiesci,moze jutro cos sie wykluje w moje imieninki hihi

Aha no i wszystkim Joasiom Wszystkiego Najlepszego z okazji imieninek sobotnich, pisze teraz bo moze jeszcze dzis lub jutro ktoras zajrzy tu,z tych co maja jechac do Antonina.


Dziewcyzny,zarezewowalam juz miejsca na kwaterze na wkacje,jedziemy do Niechorza, a moze ktora bedzie w tym samym miejscu lub niedaleko,to moze bysmy sie tez jakos spiknely na kawusie,my jedziemy 16-26 lipca. Moze ktos jedzie w te okolice?

lulu ale sie porobilo, tez duzo zdrowka dla was zycze.
A moze my bysmy sie w koncu jakos spotkaly,bo niedaleko mamy do siebie, daj znac jakbys byla w łodzi a moze do manufaktury zagladasz,bo z tamtad do mnie to "rzut beretem". Miło by było,zapraszam :)

Dobrej nocy lutoweczki!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 maja 2008, 23:52

wpadam wieczorkiem zobaczyc co tam u was slychac...
widze, ze pustki tutaj teraz nastały bo pewnie szykujecie sie na spotkanko... :))
oby Wam pogoda dopisała :D

Iwona77 pisze:Dziewcyzny,zarezewowalam juz miejsca na kwaterze na wkacje,jedziemy do Niechorza, a moze ktora bedzie w tym samym miejscu lub niedaleko,to moze bysmy sie tez jakos spiknely na kawusie,my jedziemy 16-26 lipca. Moze ktos jedzie w te okolice?


Iwonko witaj
oj i mnie tez nie bylo przez jakis czas...

my bylismy w Niechorzu w zeszłym roku i w tym samym czasie co wy bedziecie jechac
mieszkalismy w DW KORAL http://www.dwkoral.pl/
bardzo nam sie tam podobało
plaza czysta, woda rowniez...
jest gdzie pospacerowac i odpocząć od zgiełku
jedynie nie udało nam sie wejsc na latarnię morską
mielismy szczescie i udało nam się zobaczyc pływającą tam foczkę Depkę ;)

wstawie fotki z naszego pobytu w Niechorzu i z gory sorki za ich ilość...

to jest moja ulubiona fotka:
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

23 maja 2008, 00:08

jednak bedziemy
dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość