ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

29 paź 2008, 17:46

kilolek to gości dość sporo będzie :ico_oczko: u nas tylko dziadkowie i chrzestni, ale i tak z nami wyjdzie 13 osób. Ja robie torcik, 2 sałatki, i coś musze wymyślić na ciepło.

Dziewczyny pomożcie :ico_sorki: coś na zaparcia dla Alicji :ico_sorki: normalnie męczy się i robi takie "kuleczki twarde" aż mi jej szkoda.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2008, 17:47 przez ania25, łącznie zmieniany 1 raz.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

29 paź 2008, 17:47

Cały dzień jestem rozstrzęciona po tym"wypadku".
Tobie się nie dziwie ,po upadku Dominiki ja przez tydzień jeszcze sie trzesłam ze strachu.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

29 paź 2008, 22:19

Normalnie zostałam z mała na 2 dni i poważnie cięzko cokolwiek przy niej zrobic nie mówiąc o siedzeniu przy kompie. Ale już spi ;) tak więc poczytałam, poaglądałam sliczne zdjęcia.
Evikwidac ze Tymek bedzie super starszym bratem.
a Ty to chyba musisz dac na msze bo naparwdę to jest cud poprostu szok jak zobaczyłam zdjęcie. Przeraza mnie to zenam sie wydaje ze mieszkanie jest w miare pozabezpieczane a tu stale cos niebezpiecznego sie znajduje :ico_placzek:
mysiorka 023 i Janiolek u tesciow bedziemy na anstepny weekend albo za 2 tygodnie to moze sie jakoś zobaczymy co?

[ Dodano: 2008-10-29, 21:20 ]
ucieło mi gdzies Kilolka

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 paź 2008, 22:32

Oj ten nasz Kubuś to prawdziwy rambo :ico_oczko: całe szczęście że to tylko tak się skończyło :ico_sorki: :ico_sorki: Tymek jak się bujał na bujawce w domu też wkręt wyleciał i całe szczęście że bujawka miała zapięcie bo by runął głową na ziemię :ico_olaboga:

Rozmawiałam z Iką. Tak jak mówi kilolek ma teraz trochę problemów rodzinnych i musimy jej wybaczyć nieobecność. Ale jesteśmy z tobą kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

U nas też będzie sporo osób na roczku ale ja jestem nieugięta i robię tylko na słodko.
Słuchajcie a wy stawiacie alkohol na roczek?? bo widziałam że myszka miała i Janiolek chyba też??? Ja nie stawiam chyba że jakieś winko ale nic więcej.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 paź 2008, 22:59

mysiorka 023 i Janiolek u tesciow bedziemy na anstepny weekend albo za 2 tygodnie to moze sie jakoś zobaczymy co?
spoko bo teraz jedziemy do Sosnowca
Słuchajcie a wy stawiacie alkohol na roczek?? bo widziałam że myszka miała i Janiolek chyba też??? Ja nie stawiam chyba że jakieś winko ale nic więcej.
my jak były babcie wypilismy po kieliszku likieru, a jak była impreza młodzieżowa dla ciotek i wujków to jakoś samo wyszło, ale ja nie planowałam żadnych alkoholi, zastanawiałam się nad szampanem.
kilolek tak to jest z ta rodzina, niestety...dlatego ciesze sie czasem ze mieszkamy kawałek od rodziny, bo kogo odwiedzimy to odwiedzimy, a reszczie zawsze mozna sie wytłumaczyc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 paź 2008, 23:26

Evik, u nas będzie wyłacznie szampan.

Chyba dzisiaj mam dzień nerwów :ico_zly:
Wnerwiła mnie baba od tych figurek na tort. Pojechałam do niej na giełdę w Broniszach. A to normalnie mała miasteczko, wreszcie ja znalazłam w hangarze z cebulą!! A ona, że nie ma tej figurki ale proponuje mi kaczuszkę!!!! :ico_zly: mało mnie szlak nie trafił - po kaczuszkę się tłukłam taki kawał drogi po nocy?!?! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
miałam jeszcze wziąć u niej różyczki ale po złości nie wziełam nic :ico_zly: no i nie mam figurki :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-29, 22:55 ]
Mówie Wam, szlak mnie trafi z tym tortem za chwilę! Próbuję coś w necie wynaleźć i wszystko w hurcie, a ja się uparłam, że tort ma byc najpiękniejszy i ma po nim pozostać trwala pamiątka w postaci figurki z pierwszego tortu. Nic nie jest ważne ani goście, ani jedzenie tylko jubilat i tort! W końcu to pierwszy tort!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 paź 2008, 00:01

Mówie Wam, szlak mnie trafi z tym tortem za chwilę! Próbuję coś w necie wynaleźć i wszystko w hurcie, a ja się uparłam, że tort ma byc najpiękniejszy i ma po nim pozostać trwala pamiątka w postaci figurki z pierwszego tortu. Nic nie jest ważne ani goście, ani jedzenie tylko jubilat i tort! W końcu to pierwszy tort!
A myślałam, że ja się stresowałam jak robiła tort :-D nam zostanie puchatkowa świeczka.
Kurcze, dalej nie wiem co z chcrzestnymi, piotrek odmówił bo ma już dwójke dzieci pod opieka i nie chce brac na siebie za duzo. Szkoda bo był idealnym kandydatem :ico_placzek: no i teraz nie wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

30 paź 2008, 00:15

kilolek, z tą szafką to naprawde niesamowite szczęście , dobrze że mały wyszedł z tego bez szwanku
mysiorka 023 i Janiolek u tesciow bedziemy na anstepny weekend albo za 2 tygodnie to moze sie jakoś zobaczymy co?
nie ma problemu , nawet fajnie bo ja też teraz wyjeżdżam na weekend
A ona, że nie ma tej figurki ale proponuje mi kaczuszkę!!!!
ja to by jej chyba powiedziała żeby sobie tą kaczuszkę w d... wsadziła

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 paź 2008, 00:20

Masakra, mieszkam 30 kilometrów od stolicy, mam neta w domu czyli stała łaczność ze światem, kultura itp a p**** figurki na tort nie moge kupić!!! No co za dziura!!!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 paź 2008, 00:35

kilolek, ja w byłej stolicy miałam problem ze świeczka wiec sie nie dziw :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość