Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 sty 2009, 10:42

każdy dzień mi sie teraz ciągnie jak do tej pory tydzień....
masz tak samo jak ja. ciagle sie samaobserwuje czy mam juz jakies obiawy wskazujeace ze to juz... :ico_olaboga: bo juz bym taaaaaak baaaardzo chciala :ico_noniewiem:
no ty to juz znasz dokładnie datę i godzinę kiedy ujrzysz swojego skarba
nam pozostało czekać na miłe zaskoczenie
Beatris o tyle masz lepiej ze wiesz wlasnie dokladnie kiedy. ja to moge rownie dobrze za miesiac nawet urodzic. :ico_placzek:
zwlaszcza ze nic kompletnie sie tam jeszcze nie dzieje.
a wczoraj jak bylam na KTG to mi jeszcze USG zrobila i dzidzi nawet jeszcze sie ponoc dobrze nie wpasowal do kanalu rodnego tylko sobie jeszcze tak uderza glowka. jest juz blisko ale jeszcze nie. no i robi mu sie coraz mniej miejsca.
wstawiłam krupniczek
ja nie lubie. ale ostatnio robilam zupje jarzynowa wiec dzis mezus wraca i chyba odmroze kotletki mielone z papryka.
ale przesrane dzisiaj wraca i juz wieczorem znowu wyjezdza. mowie wam nie trafi jak ja bede rodzila. pewnie go nie bedzie i do szpitala z rodzicami bede jechac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a wczoraj tak strasznie mnie kregoslup bolal ze myslalam ze zwariuje no i sie wczesniej polozylam.
i odkat sie kapnelam ze mi du... rozrywa hihi od tych rozstepow to juz sie cala smaruje. uda,brzuch, boki i dupke. 2razy dziennie calosc. ale obawiam sie ze i tak za pozno. staram sie wiec uratowac to co sie da...

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 sty 2009, 11:29

czesc
wczoraj juz do was ne wpadłam bo byłam strasznie zmeczona ale udało mi sie wszystoi załatwic na uczelni , potem ta giełda zoologiczna a potem jeszcze do tesciów zawiezc akwarium i je zrobic tak wiec wrócilismy do domu ok 23 ale cały dzien na nogach strasznie mnie wymeczył ze ledwo miałam siłe sie umyc przed spaniem

i własnie dopiero wstałam a tylko dlatego ze ustawiłam sobie budzik

wczoraj dzwonił do mnie promotor i mam obrone w piatek o 10 :ico_szoking: jua mam strasznego pietra
kazałam P wziasc sobie urlop zeby ze mna pojechał

noi dzisaj bede chyba sie uczyc choc po wczorajszym dniu to jestem nadal strasznie zmeczona no ale cóż jak mus to mus

moze w przerwach do was zaglądne tak wiec miłego dnia wam zycze :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 sty 2009, 11:39

wczoraj dzwonił do mnie promotor i mam obrone w piatek o 10 :ico_szoking: jua mam strasznego pietra
kazałam P wziasc sobie urlop zeby ze mna pojechał
bedziemy trzymac kciuki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 sty 2009, 11:48

Ragazza powodzenia :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 sty 2009, 13:01

hej :-D

ja planowałam dziś wstać o 9 , no i co??
ledwo po 11 udało mi się wyjść z łóżka :-D
zaraz wysuszę włosy i idę z siostra i dziećmi do sklepu, potem robimy wspólny obiad :-D
dla mnie te dni odkąd wróciła siostra lecą jak szalone, normalnie jakoś takie za krótkie są :-D

jedwabna, trzymam kciuki by jednak mąż był akurat w domu jak zaczniesz rodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza555, to już w piątek obrona ?? :ico_olaboga:
ale szybko, to się ucz
obronisz się i będziesz mogła już spokojnie czekać na poród :-D

Beatris ja tez nie lubię krupniczku

u nas dziś na obiad, kartofelki, pekinka z marchewką i jabłkiem, skropiona cytrynką i ryba z serem w sosie śmietanowo kopertowym z pomysłu na ..

ok, ja zmykam do później

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 sty 2009, 17:31

my właśnie obiadek zjedliśmy - mężu zrobił niespodzianke i już w domku jest :ico_brawa_01: więc teraz popołudniowa :ico_kawa: i relaksik.

Ragazza bedziemy zaciskały kciuki w piątek o 10.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 sty 2009, 20:03

witam :-D
widzę , że dziś mały ruch tutaj
ja też dopiero co do domku zawitałam :-D
ale o 21 znowu zmykamy na górę :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 sty 2009, 00:43

a ja wpadlam sie pozegnac.
widze ze dziewczyny styczniowe juz zastanawiaja sie nad szczepionkami. ehhh alez to wszystko drogie...
mi dzisiaj nawet spoko minal dzien. dobrze sie czulam i nawet kregoslup odpuscil sobie :-D
takze do juterka.
papa

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 sty 2009, 09:19

widze ze dziewczyny styczniowe juz zastanawiaja sie nad szczepionkami. ehhh alez to wszystko drogie...
no dokladnie..ale co sie nie robi zzeby dzidzia zdrowa byla...

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

29 sty 2009, 10:24

czesc

dzisiaj mam duzo rzeczy w planie do zrobienia takze pewnie znowu was nie odwiedze
ale jutro jak bedzie po to wpadne i wszystko opowiem :-)

tak ze zycze wam milego dnia trzymajcie sie cieplutko i przede wszystkim zdrowo :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość