Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 cze 2010, 09:59

zborra no to brawa dla Młodego za butlę :ico_brawa_01: zobaczysz, niedługo będzie pozerać wszytsko co w zasięgu usteczek mu sie znajdzie :ico_haha_01:
a co do wagi - to ta łązienkowa w sumie mało iwarygodna, tak orientacyjnie raczej tylko. poza tym nawet w przychodni ważne że by ważyć dziecko cały czas na tej samej, bo ja miałam doswiadczenie z Jagą, że waga wadze nierówna i rozrzut był 200 g jak w szpitalu leżeliśmy. prywtanie babka ma taką starego typu wagę i zawzse tymek ma na niej duzo wiecej niz na elektronicznej.

jagódka 6 kg to bardzo ładnie by było :ico_brawa_01: i to dziewczynka :ico_brawa_01:
a zapraszam do siebie - tylko szybciutko bo za miesiąc już pod swarzędzem będę :-D ale też blisko, więc nie ma problemu. a my miałyśmy się wielkopolanki spotkać w p-niu... :-)

a my dziś od rana na spacerku bo jagę do p-kola na piechtę odstawiliśmy, teraz chatke ogarnęłam, pranie muszę wywiesić, poczekam aż Młody sie obudzi i spacerek :-) no i niestety schemat sie ustalił - Młody na noc musi butle dostawać, w dzień mam full pokarmu, do tego sloiczkiem go dokarmię, herbatka dopoję, ale na noc to co mi wyje z cyca mu za mało i wczoraj 230 ml bebilonu wciagnął po cycu :ico_szoking: chyba druga Jaga mi się trafiła - nie zarobimy z marcinem na jedzenie dla dzieci, bo sama Jaga potrafi zjeść wiecej niz ja i małż razem wzięci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2010, 10:37

Witam :)

No ładne ciężarki w domu macie :ico_brawa_01:

My dziś lecimy na kontrolę bioderek.

Jagodka na zakupy lecisz do Pozka?
za miesiąc już pod swarzędzem będę :-D
To nawet fajnie bo będziemy miały tę samą odległość do Poznania :ico_brawa_01:
A co do spotkania to ja nadal jestem za :-D
Tylko żal mi trochę Jolki bo mam auto bez klimy i w tej temperaturze zawsze biedulka ugotowana jest w foteliku :ico_zly:

Eve a jak sie przeprowadzicie to przynajmniej do pracy będziesz blisko miała. A kiedy planujesz się przenieść???

Ok, Jolka wstała to lecimy na spacerek :-D

[ Dodano: 2010-06-09, 10:54 ]
230 ml bebilonu wciagnął po cycu
Szklana mleka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
To się nazywa apetycik :-D Może z piersi też ze 100ml pociągnął :-)

[ Dodano: 2010-06-09, 13:12 ]
Dziewczyny czy wasze Skarby też nie potrafią napić się z piersi poza domem?
Kurcze Jolka pije tylko w domu i w aucie ale to jeszcze jak jest w miarę cisza.
Jak jestem gdzieś na kawie to każde karmienie kończy się porażką, chyba że jest już tak zmęczona że podam jej na śpika.
Już mam tego dość bo na każdy wyjazd musiałabym "się doić" laktatorem, a sutki jak nos Pinokia :ico_olaboga:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 cze 2010, 18:35

Dziewczyny czy wasze Skarby też nie potrafią napić się z piersi poza domem?
Kurcze Jolka pije tylko w domu i w aucie ale to jeszcze jak jest w miarę cisza.
Jak jestem gdzieś na kawie to każde karmienie kończy się porażką, chyba że jest już tak zmęczona że podam jej na śpika.
Już mam tego dość bo na każdy wyjazd musiałabym "się doić" laktatorem, a sutki jak nos Pinokia
u nas nie ma z tym problemu

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 cze 2010, 19:31

quanchita u nas jest bardzo podobnie - pamietam, ze z Jagą było tak samo, to kwestia...temperamentu dziecka :-D jak jesteśmy z Tymkiem sami, wszytsko jest ok, ale jak wpada Jaga albo jesteśmy na spacerku, w gosciach, gdziekowliek, gdzie jest gwarno i ciekawie Tymek niby chce pić, ale za chwilę się obraca, wygina, uśmiecha, gada do Jagi i dzieci, znowu pociaga cyca, znowu odwraca i tak w kółko. niestety im dalej tym z tym gorzej bo dziecko coraz bardziej ciekawe, dlatego ja tak robie zeby na spacerku herbatkę dostał, w gosciach słoiczek a jak do nas ktoś przzychodzi i jest dużo dzieci to też ściągam wcześniej, bo jak piszesz - z butli tego problemu nie ma, cyca niestety na pół metra (albo na szczęście :-D ) nie da sie wyciagnąć :ico_haha_01:

quanchita no to kiedy spotkanko? :-D zborrę dokopotujemy, jagódka też sie zjawi. karmelcia, przeprowadzaj sie blizej :ico_sorki:

a riterka dawno nie zaglądała :ico_noniewiem:

a u ans ale burza dzis przeszła :ico_olaboga: teraz dopiero słonko wyglada. dzieciaki padniete, juz chrapią, tymek wydydlał....270 ml mleka....zrobmiłam z ciekawosci całe 330 ml duzej bultki aventu bo byłam ciekawa do kiedy pociągnie. orzy 270 ml wypluł :ico_noniewiem:
aaa....słuchajcie - tymek dzisiaj.....usiadł :ico_szoking: :ico_olaboga: była sisotra na akwie akurat, Młody był zapięty w leżaczku w pozycji tej środkowej, niemal na płasko, wracamy z kuchni a on normalnie podniósł sie do siadu i zaraz opadł, dobrze ze był zapiety bo do przodu by poleciał :ico_szoking: i tak kilka razy pwotórzył. nie potrafi sie przekręcac na brzuszek z plecków a siada ? :ico_szoking:

a awam jak dzionki minęły? ja zaraz letem do wanny na sesję domowego spa bo małż wieczorkiem zjeżdża :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 cze 2010, 20:03

hejo hej
jestem jestem :ico_oczko:
eve.ok, no szok ale numer z tym siadem bardzo szybko zdolny maluszek :ico_brawa_01:
u nas się zaczyna wędrowanie po łóżku płożyłam spać normalnie poszłam po coś do pokoju wracam a ta wyspana na środku wystraszyłam się i już koniec spania na łóżku teraz do łóżeczka :ico_oczko: no i obroty już trzaska we wszystkie strony
a z tym jedzeniem to ja w szoku jestem 270 ml to moja na 3 podejścia zjada :ico_olaboga: a jest już tylko na butli...
Qanchita, :ico_brawa_01: za ładne przybranie Jolci, oby tak dalej,
idę kąpać Jaśka postaram się jeszcze zajrzeć

[ Dodano: 2010-06-09, 20:04 ]
eve.ok, piękne fotki, a Jaga powalająca, zresztą jak mamusia :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 cze 2010, 20:11

hej riterka :ico_haha_01:
wywołałam Cię hahah :-D cieszę sie, ze u was wszystko w porządku a z Małej niezła wędrowniczka :ico_brawa_01: pisz co wiecej u was, jak wykorzystujecie pogodę, bo teraz to z kolei za goraco :ico_noniewiem:

a ja maseczke z buźki zmyłam, pedicure zrobiłam, jestem git :ico_haha_01:
dziękujemy za komplementy kochana chociaż jaga to raczej typ chłoczycy niz zniewalającej ksieżniczki :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 cze 2010, 20:30

hej!

mój wypił jeszcze raz w nocy butlę, ale 70ml ...nieźle...
w dzien też raz dostął..teraz czekam na pierwszą pobudkę i zapodam znowu...

eve.ok, nie widać po Jadze, żeby taki obżartuszek była :-D
a Tymek tyle zje?? jestem w totalnym szoku, bo moja Hania to w swoim całym życiu tyle mleka na raz nie wypiła! :ico_szoking:
ja na spotkanie to ni ewiem czy dam radę...sama się chyba nie odważę.....jednak kawałek drogi...ze 3godziny a ucie... :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: dla Tymka!!! :ico_brawa_01: zdolniacha!!!
Qanchita, ojej...widzisz, ja na razie problemu nie miałam z karmieniem....zawsze zabieram poduchę do karmienia i czy u cioci, czy u znajomych zje normalnie...w aucie już też jadł i na razie odpukać, ale ok
choć jak nie mam poduszki to jest źle...ostatnio na urodzinach głodny był, a nie zjadł....więc...coś w tych rytuałach jest....może się przełamie...
a Ty może miej zawsze coś ściagnięte na zapas???
riterka, wędrowniczka...
ale ja młodego samego to zostawiam tylko na Hanki łóżku z barierkami
bo on się na plecach odpycha od podłoża nogami i cofa się, że całe łóżko przewędruje! także niestety, ale pan musi mieć kontrolę...
dziś się obrócił na brzuszek!!! także już w obie strony też śmiga...
no i co prwada jeszcze nie siada, ale dźwiga się baaaaardzo....w leżaku to już oparty nie usiedzi...zaraz musi się podrywać...w wózku też...
i jedna rewelacja...normalnie widzi się w lustrze i gada do siebie! :ico_szoking: z tego co pamiętam, to jednak dzieci później to odkrywają...a ten mnie dzis rozbawił...

u nas dziś było gorąco...latałam co chwilę go przebierać
oj...małe spa by mi isę też przydało....ale teraz jak sama jestem to wszystko w biegu...
stopy mam zrobione na szybciora...ale muszę raz przysiąść porządnie...
no i moje włosy....wołają baaaaaaaardzo głośno o pomoc...hehehe

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 cze 2010, 20:52

zborra, no to się chłopaczek do butli chyba powolutku przekona, oby nie zapeszyć :ico_sorki: no i też fajnie bryka, nasze łózko dość duże bo 150cm szerokości więc nie była na krawędzi ale już więcej nie zostawię, no i z tym lustrem też mnie Lenka zadziwiła nie gada ale się przygląda nie pamiętam, kiedy jaś to odkrył :ico_puknij: no i uchem się już bawi
dziewczyny a kiedy przebijałyście dziewczynkom uszy?
eve.ok, jaką maseczkę robiłaś? ja dzisiaj depilację zarzuciłam :-D
no i jak tam wasze włosy bo mnie garściami wypadają :ico_placzek:
co do upałów to Lenka strajkuje i mniej śpi ale ładnie leży tylko pije jak smok wawelski, ale ogólnie to ukrop straszny aż cięzko spacerować

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2010, 21:51

eve.ok, brawo za osiągnięcia Tymka... i w piciu i w gimnastyce :ico_brawa_01:
Mówisz, że herbatkę dajesz na spacerku? No właśnie to by było najprostsze wyjście ale boję się że jak podam herbatkę bo rzadziej o mleko będzie wołać i znów przestanie przybierać :ico_olaboga: Może niepotrzebnie się martwię. Za miesiąc wprowadzę już jakieś soczki, bo widziałam że są od 4 m-ca. Zawsze to bardzie pożywne niż herbatka. No i słoiczki... już nie mogę się doczekać kiedy zacznę Jolce je podawać :ico_sorki:
u nas się zaczyna wędrowanie po łóżku
No to ładnie :ico_nienie: Jolka robi obroty w ogół własnej osi jak wskazówki ... kładę ją wzdłuż łóżeczka a budzi się w poprzek.
a Ty może miej zawsze coś ściagnięte na zapas???
No dziś już właśnie próbowałam ściągać ale ona tyle pije, że w cyckach są tylko resztki. Po nakarmieniu jej z piersi odciągałam na 2 razy i tylko 60ml zeszło więc jak to się mówi..."jak na byka pyra".
no i jak tam wasze włosy bo mnie garściami wypadają :ico_placzek:
No to ja się łączę z Tobą w bólu bo od kilku dni lecą ze mnie kłaki a i tak mam liche :ico_zly:
A jeszcze niedawno się chwaliłam że włosy bi paznokcie mam mocne jak nigdy dotąd :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2010, 22:29

ja tam nie wiem czy bede sie spieszyc ze słoiczkami bo to jednak wydatek ale sie zobaczy jak wyjdzie w praniu
dzisiaj bylismy w poznaniu ale na chwile weszlismy do mojej kumpeli ktora ma dzieci w tym samym wieku a potem tylko szybko do h&m i do domu
potem do siostry na kolacje i spac
jaga oczywiscie miala nerwa bo ostatnio wcale nie chce chodzic spac

a mała i karmienie? no wiecie mnie sie najwygodniej karmi na podusi bo ja wysoka jestem i mam długi tułuw i musze sie strasznie schylac zeby ją nakarmic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość