Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

13 cze 2010, 08:02

Hejka!
Troszkę mnie tu nie było, miałam problemy z prądem :ico_olaboga: Po piątkowej mega burzy, która przeszła przez Tczew. Mówie Wam co się działo :ico_szoking: Dobrze, że mąż już był ze mną w domu, bo wiatr otworzył nam zamknięte okno, a potem nie mogliśmy go zamknąć, a woda przez okno lała się strumieniami :ico_olaboga: Tylko podkladalismy reczniki i jakoś opanowaliśmy sytuację w domu. A u sąsiadów choinkę wyrwało z korzeniem i spadła na słup napięcia i przez to nie mieliśmy prądu aż do wczoraj po południa. Mówie Wam nie pamiętam takiej burzy :ico_noniewiem: Jak pozniej jechaliśmy przez miasto to tyle drzew wyrwanych i połamanych gałęzi leżało, że szok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

13 cze 2010, 08:24

madzens, :ico_olaboga: :ico_olaboga: no to niezły stres przeżyliście!

u nas dzisiaj słonecznie, ale chłodno, tylko ja mam śpiący dzień, wypiłam kawe i spać mi się zachciało...

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

13 cze 2010, 08:49

dzien dobry
ja dzisiaj wyspana, wlasnie jestem po sniadanku i po kawalku ciasta, mysle nad kawka
moja kolezanka nie przyjechala(klopoty rodzinne) :ico_placzek: ale moze za tydzien
u nas dzisiaj slonezko ale wieje zimny wiatr tak wiec na spacer tylko z lekka kurteczka
moj maz spi jeszcze ale nalezy m sie bo caly tydzien wstaje o 5

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

13 cze 2010, 11:51

milego dnia :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

13 cze 2010, 12:31

Hej
U mnie dziś już chłodniej 20 stopni, burzy nie było tylko wieczorkiem chwilkę popadało.
W czwartek mam wizytę u ginka i pewnie będzie mnie na USG zapisywał, już się doczekać nie mogę. Glukozę robiłam jeszcze raz przy obciążeniu 75g i wyszła w miarę dobra :)
Wszystkim Wam miłej niedzieli życzę :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

13 cze 2010, 20:31

Ja we wtorek lecę do gina,w końcu.Mąż oglada debatę wyborczą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

13 cze 2010, 20:45

Mój mąż ostatnio same mecze ogląda- po 3 dziennie :ico_olaboga: Właśnie się najadłam i piję sobie piwko karmelkowe :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

13 cze 2010, 21:27

uff, ja miałam dziś dzien lenia prawdziwego :-D rano pojechalismy na gieldę, chciałam kupic cos biance do ubrania na lato, ale ceny kosmiczne, np. u Romów głupie krótkie spodenki 15 zł :ico_szoking:
ale za to kupilam butelkę tommee tippee+2 smoczki i smoczki fisher price'a, wszystko za ok. 30 zł.

A dzis to mam jakiś żarłoczny dzien, chodze i jem :ico_puknij: żolądek juz mi nic nie zmieści.
Na obiad zrobiłam tzw. dania jednogarnkowe (ziemniaki, mięsko i polane "sosikiem"czosnkowym). A po południu małż ugotował rosół. A, no i jeszcze zrobiłam ciacho, zapiekankę dla męża do pracy i paste na kanapki :ico_szoking: I padam na twarz :ico_noniewiem:

a teraz i W. usypia biankę, a ja ide rozlożyć się na kanapie i chodź chwi.le zerkne, co w tv :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

14 cze 2010, 07:11

Hey pobudka,padła bym trupem jak by mój oglądał tyle meczy.Junior spał z nami bo kwękał,mąż mówi że mała szalała w nocy-sprawdzał ręką a ja nic nie czułam.Jutro lekarz w końcu,spytam się co na przeziębienie bo nie wiem co kupić i popatrzę okularów bo połamałam se

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 cze 2010, 10:26

witam serdecznie mamusie.
mam do sprzedania fotelik-nosidełko NÓWKA nie używany! sprzedaję, bo mam dwa. Jeden kupiliśmy wcześniej dla naszego synka, a tu przy zakupie wózka przysłali nam do kompletu drugi, choć o to nie prosiliśmy... Cena: 100zł (w tym przesyłka kurierska).
Zainteresowanym prześlę fotki na maila. Nosidełko w kolorach brązowo-beżowych nadaje się i dla chłopca i dla dziewczynki. Gorąco polecam!!!
Dajcie znać na PW lub gg: 2535207

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość