Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 kwie 2011, 13:42

Witam po świętach,
my byliśmy u mojej mamy. W sobotę pędziliśmy na dyżur do pediatry, bo Zosia miala 39,2 gorączki i po podaniu leku wcale jej nie mijało i to przez 3 godz. :ico_szoking: Dopiero jak czekaliśmy w przychodni, to gorączka minęła. Pediatra osłuchała Zosię, zbadała i nic nie stwierdziła, po prostu dzieci czasem tak mają. Jednak wczoraj zaczął się lekki katar. Dziś w nocy znowu temp. powyżej 39, ale jak tylko rozebrałam małą to jej przeszło, ale i tak zrobiłam jej dzień wolny od żlobka, a sobie od pracy :-D Katarek jakby mniejszy, ale nie zapeszam. Teraz mała śpi po spacerku, a ja gotuję pomidorówkę i zaraz zrobię krokiety :-)

matikasia masz rację, że lepiej by było, gdyby teściówka dała kasę, a nie kupowała tak "gustowne" ubranka :ico_oczko:

Kasia90 a ja myślałam, że to moja teściowa jest najgorsza na świecie, a widzę, że moja przy Twojej to anioł :-D

isia :ico_brawa_01: dla Olisi, że w końcu daje pospać mamie :-) a z tym zatykaniem uszu, to nieźle, nieźle :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 kwie 2011, 13:59

Magda Kinga też właśnie coś katarku dostała. Na szczęście mały i mam nadzieje, że przejdzie.
A co do teściowej no cóż, za blisko mieszkamy!!!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 kwie 2011, 15:51

moje dziecko dopiero się obudziło :ico_szoking: ale ja zdążyłam wstawić i powiesić pranie, ugotować obiad i posprzątać co nieco :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 kwie 2011, 16:35

Magda33, no to ci pospał Zosiek
mi Oli zasneła o 14:30 i śpi i nie widać by miała zamiar sie obudzić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 kwie 2011, 17:31

Magda33 widzisz jaką masz kochaną teściową.

U nas się rozpadało. Nawet nas z miasta pogoniło, ale nawet fajnie, bo strasznie gorąco dziś było, aż mi się to potworne lato przypomniało.

Babcia w czwartek, piątek wychodzi do domu. Teraz na tempa załatwiają łóżko, materac, pampersy. Ja właśnie będę pisać listy z takim dowodem wdzięczności pielęgniarkom i lekarce. Na razie nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 kwie 2011, 07:31

Dzien dobry z rana
matikasia, wkoncu jakies dobre wiesci :) Fajnie ze babcia wychodzi
Oli wczoraj mi spała do 17:30 :ico_szoking: i poszła spac przed 22 i wstała dziś 10 minut temu :ico_brawa_01:
Dzis tez pozno pojdzie na drzemke spac bo idziemy koło południa prosic kuzynke na chrzestną oliwki

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 kwie 2011, 07:37

Dzień doberek

My też już na nogach.Mała wstała o 6. Zgoniłam T z w wyra bo łeb mnie boli od wczoraj. Kazałam się zająć do wyjścia z pracy, a potem mnie obudzić i tak już godzinę jestem na nogach, a głowa nadal boli.
Kurdę muszę w sobotę coś odespać, bo jakaś deprecha mnie łapie :ico_sorki:

Nawet obiadu dziś mi się nie chce gotować. Może jak głowa przejdzie, to coś zrobię.
Jutro jadę na zastępstwo do szkoły na 4 lekcje i w piątek to samo.

[ Dodano: 2011-04-27, 11:40 ]
2 dni upałów i już mam dość
w ogóle łażę jakaś znerwicowana, wszystko mnie wkurza, a Mati najbardziej, te jego pomysły i marudzenie
chyba meliskę muszę zacząć pić
tak na 1 dzień żebym mogła być sama ze sobą i np wyspać się...

[ Dodano: 2011-04-27, 14:37 ]
No trochę odsapnęłam. Milenka śpi od 11.45 także już ponad 3 godziny. Bijemy rekord :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 kwie 2011, 23:37

witam po przerwie

nie było mnie prawie tydzień, ale brak czasu ,całednie siedzimy na podwórku albo ruszamy do parkui tak do wieczora
ao 19 zaczełam chodzićz kijkami, więc wracam o 20,30 szybki prysznic i młodego do wanny wkładam i szykuję do spania

święta u nas rodzinnie spędzone
pierwszy dzień u teściów ,
drugi u moich rodziców ,
przesiedziało się całe dnie przy stole zastawionym po brzegi :ico_wstydzioch:

matikasia, doczytałam że z babcią już lepiej ,w domku nabierze szybciutko siły ,zdrówka dla niej życzę

isiawarszawa, wkońcu Oliwce się poprzestawiało spanko i daje mamie trozkę odpocząć
a z sukienką to chyba twoja mama przesadza , bo bardzo ładnie Oli wygląda ,założy bolerko i git

Kasia90, teściowa bardzo mądra nie powiem , topo co się pytała czy pościsz jak i tak nastawiała mięcha :ico_noniewiem:

Magda33, Tobie też nie zazdroszczę teściowej, ja też nie lubiłam jak moja coś skupiła dla Ali ,bo nadawało sie tylko do wyniesienia na strych ,bo w półkach na to miejsca szkoda było :ico_oczko:
ale od dłuższego czasu jak chce cośkupić to daje mi kasę i ja kupuję dla niej , albo prosi córkę i jest git :ico_haha_02:

dobra chyba uciekam , bo nie jadłam kolacji i czuję jak mnie ssie :ico_wstydzioch:
ai do teraz prasowałam , bo musiałam nadrobićzaległości bo już nie było co założyć na siebie :ico_haha_02:
jutro mam jeszcze kurs do Radomia z Alądo ortodontki a rano jescze klientki na pazurki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 kwie 2011, 22:27

Ja się dopiero witam, ale widzę, że tu tylko Wiola napisała.

Rano byłam w pracy. Potem dosłownie 1,5 h w domu i do przedszkola. Potem T mnie zmienił, a ja do babci pojechałam. Z powrotem real i zajechałam o 22 do domu.
Padam z nóg także do jutra.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 kwie 2011, 23:22

hejka

ja też do domu zjechałam o 21.30
do Radomia pojechała z nami jeszcze moja siostra z synem i zaliczyliśmy mały maratonik po sklepach , oczywiście sobe nic nie kupiłam :ico_noniewiem:
młodemu kupiłam spodnie takie cieńsze i można je podwinąć na 3/4, takie 2w1 , włąśnie takich szukałam i znalazłam w H&m a wszędzie wogóle to pełnia lata :ico_szoking:
Ali kupiłam spodenki krótkie takie że może założyć teraz do rajstop i późnij jak się zrobi ciepło , takie chciała ,a z nia to już teraz nie ma dyskusji jak cos sobie umyśli to koniec, ale najważniejsze że znalazła co chiała i nie chodziła nadąsana :ico_oczko:
a modemu jszcze bodziaki na ramiączka zakupiłam , bo jeszcze teraz pod koszulki zkrótkim trzeba zakładać a nie miał już ani szt , wszystko małe :ico_noniewiem:
i staremu też kupiłam nową koszulę i tyle :ico_haha_02:

a dziś Lolek pobił rekord spania jak go uśpiłam przed wyjazdem o 12,30 to spał do 16 :ico_szoking:

ale widać że pogoda ładna i żadko która ma czas na kompa :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości