tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 kwie 2011, 18:03

a mojemu Szymkowi sie ulewa teraz znow i to sporo i to zaraz po jedzeniu nawet jak beknal i nie serkiem tylko swiezym mlekiem... :ico_olaboga: hmmm ja zwariuje bo mi zdaje ze od tego ma ta chrypke

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

28 kwie 2011, 22:05

ooo teraz zauwazylam ze moja Olenka konczy 2 tygodnie tez prosze o bravka!! :ico_brawa_01: :-D :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 kwie 2011, 22:57

Serniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 2tygodnie Olenki :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

[ Dodano: 2011-04-28, 22:58 ]
a Szymkowi jeszcze sie pupka odpazyla...a sudocrem wg mnie niewiele pomaga ...dam mu jescze 1 dzien i zaczne jakis inny krem stosowac jak nie bedzie poprawy :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-04-28, 23:00 ]
A aj jestem padnieta ale nie wiem czy usne...taki glupi stan ze czlowiek jest zbyt zmeczony na spanie...ale tez nic pozytecznego nie robi...
Nasza 3 noc bez taty...oby bylo spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobranoc!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

29 kwie 2011, 01:00

Witajcie dziewczyny!

Przepraszam ale nie przeczytałam co pisałyście :ico_sorki: postaram się jutro wejść i napisać coś więcej :-)

Wczoraj Martynka skończyła miesiąc :ico_szoking: więc chciałam postawić :ico_tort: :-D :ico_brawa_01: :-D

U nas wszystko dobrze, chociaż mała dalej w dzień nie sypia zbyt wiele. Więcej napisze jutro :-)
Lecę do spanka :ico_papa:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 kwie 2011, 06:57

Cześć
oj długo mnie nie było, ale mąż zabiera laptopa do pracy, poza tym jak to z małym dzieckiem, czasu niewiele, Ala budzi się około 5 czasem6 musi zjeść i tak wisi przy cycku około 2 godzin, z czego je może godzinę a potem się bawi z resztą zauważyłam ze Aka nauczyła się zasypiacprzy piersi, chciałabym ją tego oduczyć ale nie wiem jak się do tego zabrać. Wczoraj byliśmy u pediatry, mała przybrała od wyjścia ze szpitala 800g. Mam skierowanie na usg bioderek bo lekarka stwierdziła ograniczone odwodzenie w stawach biodrowych, wiec trzeba to sprawdzić, oczywiście ja już się zamartwiam, denerwuję... mam nadzieję zę wszystko będzie dobrze. Poza tym czeka nas podcinanie wędzidełka podjęzykowego ale to dopiero po 3 dawce szczepionki na wzw czyli około 6 miesiąca, Mati też miał podcinane ale jak był trochę starszy bo miał 11 miesięcy.
Dziś miałam chyba dotychczas najgorszą noc. Mała obudziła się o 12 na jedzenie i do 3 na cycku, jadła, potem odbicie, jedzenie, odbicie, kupa, znów jedzenie, normalnie po 2 razy do każdej piersi, dopiero około 3 zasnęła przy piersi, próbowałam dawać jej smoczek ale ona tego urządzenia nie toleruje, jeśli jest głodna to wtedy weźmie ale jak poje i chcę ja odstawić od piersi i dać jej smaoczek żeby usnęła to nie ma przepros :-D nie weźmie... woli pierś i tak sobie śni :-D no i o 5 już się obudziła na jedzenie... i zasnęła w końcu o 6.30. Wiec ja jestem po 2 godzinach snu. Ale o dziwo źle się nie czuję, pewnie złapie mnie zmęczenie w najmniej odpowiednim momencie.
Mati już zdrowy, chodzi do przedszkola, na razie T go zawozi ale od przyszłego tygodnia będę musiała robić to ja... ciekawe jak ja to zorganizuję...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 kwie 2011, 09:02

Dzień dobry :ico_kawa: Udało mi się Małego ululać, więc popijam sobie kawkę, Mąż włączył laptopa, więc zajrzałam ;)

Aniaaa, :ico_tort: za miesiąc :ico_brawa_01:

kate_k82, ale masz przeboje z tą Małą :ico_szoking:
Ja się cieszę jak Mikołajek je 10 minut, bo on to się nachlipie i zaczyna się drzeć, że już się najadł i trzeba go położyć na brzuszek.. i za 30 minut - godzinę znowu chce jeść :ico_sorki: Kupy dalej ma nieregularne, dzisiaj 4 dzień bez kupy, kolki się zaczęły (tak mi się wydaje), podajemy te krople sab simplex, zobacymy czy pomogą :ico_sorki:

:ico_tort: za 3 tygodnie Mikołajka :)

Zmykam trochę się ogarnąć korzystając że Mały ładnie śpi, potem karmienie i na spacerek :)
słonecznego dnia życzę:)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 kwie 2011, 09:40

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wszystkie tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a na Radosnych widze, ze juz trzecia majowka aniawlkp urodzila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj bylismy w urzedzie i okazalo sie, ze babki, ktora zajmuje sie nasza sprawa nie ma i bedzie dopiero w poniedzialek :ico_zly: i ta druga pokserowala dokumenty i musimy czekac, mam nadzieje, ze oprocz aktu urodzenia P., ktorego nie mamy jeszcze to bedzie wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki:

P. zgubil moja karte sim z komorki i chyba bede ja musiala zablokowac i kupic sobie nowy numer :ico_olaboga: przekladal swoja karte do mojego tel, bo jego sie zepsul i mowi, ze zostawil ja w lazience, a w lazience jej nie ma, wiec chyba musiala mu do ubikacji wpasc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 kwie 2011, 11:39

serniczka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kate_k82, ja podobnie jak ty martwie sie o bioderka,bo jak już pisałam mała ma nierówne fałdki ,dziś była położna i pokazałam je te fałdki i potwierdziła że faktycznie sa nierówne i jest to do zastanowienia i teraz się martwię trochę,bo nie chciałabym żeby malutka nosiła jakąs poduche ortopedyczną między nogami.
co do edzidełka to u nas jest to samo ,trzeba będzie przyciąc,w jedzeniu na szczęscie jej to nie przeszkadza ale mogłaby w póżniejszym wieku seplenic
moja je tak średno co 3 ,3,5 godziny,dziś w nocy tylko obudziła sie i nie spała 2 godz,za to potem przespała 4 ,teraz leży obok i fika nóżkami
kate_k82, a pieluchujesz podwójnie?

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 kwie 2011, 12:37

Dzien dobry Aniaaaza 1szy miesiac Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Inuno za 3 tygodnie Mikolajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kate_82 o rany ale ona wisi te 2 godziny i je??? bo jak moj Szymek przysypia na cycu (trzyma w buzi ale nie ciagnie) to ja go odczepiam ...
a te bioderka to widze ze i u Ciebie i u nas i u Agi 216 troszke sa martwiace...mam nadzieje ze tow szystko sie wyjasni i unormuje szybciutko bez zadnych drastycznych srodkow :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-29, 12:38 ]
maly plakal w kolysce wiec lezy teraz na brzuszku juz 10 minut ale coraz mniej mu sie podoba ... :ico_nienie: chyba zaraz trzeba go bedzie wziac na rece... :ico_noniewiem:
a i zauwazylam ze on wogole kolyski nie lubi....wszedzie byle nie tam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

29 kwie 2011, 13:55

hejka;)

Ania-dla Martynki bravoo za Miesiac!! :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Ja ogladam Slub w Londynie...ehhh jaki o ladny jest...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości