Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 maja 2013, 13:42

Haloooo....

Napisałam rano posta mi go wcięło :ico_zly:

Wyjazd majówkowy raczej do udanych nie będzie uzany. Stale padało i było zimno. Dzieciaki prawie cały czas były w domu, Bartek szalał i wieczorami wszyscy mieli już dość. Jak wyjeżdżaliśmy to dopiero pokazało się słonko :ico_olaboga: Ta pogoda w tym roku jest okropna :ico_zly:

Antosia od niedzieli potrafi sama siadać. Kładzie się na brzuszku najpierw, potem podciąga się na rączki i przesuwa się w tył aż usiądzie. Słodko to wygląda. Zaskoczyla mnie na maksa. Czytałam gazetę i patrzę sie na nią a ona siedzi. Moja dziewczynka dzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tu widac zębolka :))
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 maja 2013, 13:47

A tu jak Antosia je, a raczej wszystko ląduje obok.

Obrazek

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 maja 2013, 22:56

Jestem i ja :-)
Antosia od niedzieli potrafi sama siadać.
Gratulacje dla Antosi. :ico_brawa_01:
Przyznam się, że wam zazdroszczę, bo u nas rehablitacji c.d.
Dalej jest to nieszczęsne napiecie miięśniowe i asymetria.
Lekarka stwierdziła, że jest opóźniony o 2,5 miesiąca.
Z tymi ćwiczeniami normalnie już nie wyrabiam, bo cały czas Szymon sie kręci a ostatnio nawet i on próbuje ćwiczyć Pawełka i odejść nie mogę ani na krok. :ico_sorki:
No to sobie ponarzekałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

09 maja 2013, 11:33

Hellloooo

U nas słoneczko i pranie juz się suszy :)

Antosia ostatnio jest płaczka straszna, jak mnie nie widzi to jest taki lament że glowa pęka :ico_olaboga:


Przyznam się, że wam zazdroszczę, bo u nas rehablitacji c.d.
Dalej jest to nieszczęsne napiecie miięśniowe i asymetria.
Lekarka stwierdziła, że jest opóźniony o 2,5 miesiąca.
Sylwia to powiedz od czego to jest zależne. W ciąży wszystko przecież było ok. To jest dziedziczne, mówiłaś kiedyś że z Szymkiem tę tak miałaś?! Czy mały z tego wyjdzie.
Tym opóźnieniem się nie martw, maly szybko to potem nadrobi :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

09 maja 2013, 21:46

Hejo!

Ja dziś siedziałam całe popołudnie z dzieciakami na placu zabaw. Antosia dostała banana i nawet nie marudziła. Jak przyszliśmy to się na mnie rzuciła :)) Dałam jej dziś po raz pierwszy sztuczne mleko. Na początek 100 ml i wypiła całe bez problemu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zazwyczaj marudzi ok 23 i też jej dam znowu, zobaczymy jaka noc będzie. Ale wiem że trudno będzie, ona tak jest do mojego przyzwyczajona :ico_olaboga:

Miłego wieczoru :ico_papa:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

09 maja 2013, 22:19

hej hej
Antosia ostatnio jest płaczka straszna, jak mnie nie widzi to jest taki lament że glowa pęka
I jak tu wrócic do pracy :ico_noniewiem:
Sylwia to powiedz od czego to jest zależne. W ciąży wszystko przecież było ok. To jest dziedziczne, mówiłaś kiedyś że z Szymkiem tę tak miałaś?! Czy mały z tego wyjdzie.
Szymek miał asymetrię a Paweł ma dodatkowo jeszcze nadmierne napięcie mięśniowe.
Asymetria jest od tego, że tak był ułożony w czasie ciąży i dlatego jedną stronę preferuje bardziej.
A to napięcie to nie mam pojęcia.

Dzisiaj z rana chodzilismy na dworzec PKP oglądac pociagi, później spanko.
Dzisiaj nie udało mi się uspać ich jednocześnie i najpierw spał Szymek a jak tylko zdązył zasnac Paweł to Szymon się odbudził. :-)
Zamieniłam gondole na spacerówkę i jest ciekawie. :-)
Szymek ma teraz bliżej do małego i cały czas go dziubie.
Dzisiaj nawet na spacerze bardzo sobie nie pospał bo zaraz było dzidzi wstawaj i wyciągał mu smoczek i co chwilę robił a kuku :ico_haha_02:
W dalszym ciągu walczymy z pampersami i jak na razie bez rewelacji.
Pieluchy zakładam mu tylko do spania a jak chodzi w spodenkach to często zdarzają mu się wpadki.
Ale ciągle mam cicha nadzieje, że do września się wyrobimy. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

14 maja 2013, 08:53

Hejo!

U nas w week bardzo padało, a dziś mnie słoneczko obudziło. Aż chce się wszystko robić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia teraz w Biedronce są fajne akcesoria do nauki siusiania. Może go to przekona. Ale najlepiej w wakacje dzieciaki łąpią to. Stale na dworze. Bartuś często pod krzaczek sie załatwiał :-D, zreszta do teraz mu zostało

Wczoraj wyrabialiśmy dzieciakom zdjęcia do paszportu. Antosia zagryzła dolną wargę i wygląda śmiesznie :ico_haha_01:

Antosia obraziła się na butelkę i dalej tylko moje mleczko jest nr 1 :ico_olaboga: a już myślałam że będzie dobrze.
Miłego dnia

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

15 maja 2013, 18:48

hej

Pawełek juz 3 dzien gorączkuje i strasznie marudzi. :ico_sorki:
A ja ledwo zipię. :ico_noniewiem:
Jutro mam Szymka podrzucić do siostry na dwie godzinki to chociaż wtedy odetchnę.
Antosia obraziła się na butelkę i dalej tylko moje mleczko jest nr 1 a już myślałam że będzie dobrze.
bo ona wie co najlepsze :-) :-)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

16 maja 2013, 15:36

Stawiam :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: za 6 miesięcy Pawełka.

Dzisiaj juz goraczka ustapiła i pojawiła sie wysypka tak wiec to była 3 dniówka.
Była u mnie siostra i wzieła Szymka na spacer a ja zostalam tylko z Pawełkiem.
Normalnie luzik ugotowałam obiadek i posprzątałam w szafce a poza tym jestem taka zrelaksowana. :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

16 maja 2013, 21:19

witajcie!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pawełka


My dziś popołudnie spędziliśmy na działeczce u moich rodzicow, a wieczorkiem gril. Luzik tak samo.
Antosia przez te nasze spacery juz się troche opaliła, ładnie juz jest rumiana :ico_haha_01:
Normalnie luzik ugotowałam obiadek i posprzątałam w szafce a poza tym jestem taka zrelaksowana. :-)
A to tylko kilka godzin bez Szymusia, a pomyśl sobie cały weekend?! Chodziłabyś mega zrelaksowana i pewno mocno stęskniona :-D
Dzisiaj juz goraczka ustapiła i pojawiła sie wysypka tak wiec to była 3 dniówka.

Dobrz że to nic gorszego. :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziś Antosia nawet ładnie jadła. Zjadła kaszkę, trochę zupki (1/3 tego dużego sloika :ico_olaboga: ) i na deserek tarte jabłuszka z biszkoptem i poza tym moje mleczko. Próbuje jej dawać wode w niekapku
Coś w tym stylu Obrazek
Jak na razie efektów brak. Bardziej traktuje to jako gryzak :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość